Wpis z mikrobloga

Czyli tak naprawde mezczyzna znowu wykonuje wiecej pracy za mniej


@CzekoladowyWspominacz: Nie, czlowiek spala kalorie nawet podczas spania. Mezczyzni maja wieksza mase i wieksza ilosc miesni, wiec naturalnym jest, ze pala wiecej kalorii w ciagu dnia. Niemniej co do tych norm, moze tam sa same ulane kobiety, ze podczas 8h pracy pala 1100kcal, gdzie zero kaloryczne przecietnej kobiety na cala dobe to 1800-2000kcal xd
@wolfu: przecież jak mężczyzna spala więcej kalorii i ma ogólnie większe zapotrzebowanie, to powinni mężczyznom nawet wcześniej dawać posiłki, bo po prostu muszą więcej jeść XD
To jest kompletnie na opak.
Dać każdemu licznik kalorii, potem sex z konduktorkami w przedziale, kalorie spalone i ciepły posiłek gwarantowany. Sytuacja win win.
@Gumaa: Sama rozbieżność normy nie dziwi tak bardzo jak (nieznany mi) sposób liczenia. Bo jeśli tu się przyjmuje, że kobieta za taki sam wysiłek spala sporo mniej niż mężczyzna, to wszystko jest OK, ale jeśli ta norma spalania przyjęta do wyliczenia jest niezależna od płci to xD
@wolfu: a jak to obliczyli, mierzyli wagę do setnej grama na wejściu, monitorowali temperaturę, puls, ilość wypoconej wody przez całą zmianę? No bo jak sprawdzic kto ile spalił kalorii?
Nie, czlowiek spala kalorie nawet podczas spania. Mezczyzni maja wieksza mase i wieksza ilosc miesni, wiec naturalnym jest, ze pala wiecej kalorii w ciagu dnia. Niemniej co do tych norm, moze tam sa same ulane kobiety, ze podczas 8h pracy pala 1100kcal, gdzie zero kaloryczne przecietnej kobiety na cala dobe to 1800-2000kcal xd


@XpedobearX: Co to za dyskryminacja by zakladac, ze mezczyzna ma wieksza mase. Waze 83kg i co trzecia napotkana
Waze 83kg i co trzecia napotkana kobieta w tym kraju to taki Ork, ze wazy dobre pare-paredziesiat kg wiecej ode mnie.


@CzekoladowyWspominacz: Niesamowite, widzę żyjemy w innych światach. Jesteś jednym z tych, dla których 100kg facet to pewnie grubas albo turbo koks? xD Waga w oczach, tego jeszcze nie grali. Nie wiem ile masz wzrostu, ale 90kg i wiecej przy 165cm wzrostu średniej kobiety, wyglądałoby bardzo mocno kuliście.

Co to za