Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu rozglądam się za smartfonem i postanowiłem zgłębić wiedzę w tym kierunku - padło na S23. Kilka miesięcy temu trafiłem na stronę pepper.pl, strona na którą użytkownicy wrzucają przeróżne promocje. Nigdy mnie zbytnio nie interesowały takie strony, dopóki nie zacząłem szukać nowego telefonu po 6 latach. Wiedziałem zawsze, że na zachodzie mają niektóre rzeczy taniej, niektóre droższe.. ale nigdy się nie spodziewałem, że w takiej np. Hiszpanii promocje na elektronikę (tutaj mowy o telefonach) potrafią być o 700/1200 zł taniej i to na głównej stronie Samsunga, gdzie robią co kilka tygodni takie promocje.

Najlepsza promocja to za 2800zł po kursie - S23 256GB, smartwach, słuchawki, gdzie w Polsce na stronie Samsunga cena S23 to 3800zł i nawet nie drgnie :D, a jak drgnie to na jakiś stronach o 100zł. Zapewne nie odkryłem Ameryki, ale mówię tutaj o stronie oficjalnej Samsunga gdzie robi co 1/2/3 tygodnie promocje o 800/1200 zł od kwoty która widnieje w Polsce na ich stronie.

Zapewne mają vat niższy, zapewne jeszcze jakieś rzeczy, ale bez przesady.. :|. Może przesadzam i sam siebie powinienem wyśmiać, ale Unia Europejska powinna się zająć tym by na terenie Unii Europejskiej dodając vat itp itd w zależności od kraju powinny być podobne ceny, promocje ( _). Oczywiście firmy jak mediamarkt i inne również im robią takie ceny. Chyba, że ktoś bardziej ogarnia temat i wie o co chodzi jak nie o dymanie tych nie z Niemiec, Hiszpanii i oczywiście Włochy też mają co jakiś czas świetne promocje, nie tak jak Hiszpania, Niemcy ale wciąż. Jakaś osoba ogarnięta może się wypowie bo mnie to ciekawi. Zdjęcia z ostatnich promocji, czy ceny na stronie Samsunga w komentarzach

#smartfon #android #pytanie #telefony #elektronika
Loscompanieros - Od jakiegoś czasu rozglądam się za smartfonem i postanowiłem zgłębić...

źródło: 1

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz