Wpis z mikrobloga

Żaden market mnie tak nie wk*rwia jak biedronka. Niestety wyboru za dużego nie mam, bo u mnie najbliżej jest oprócz tego Lidl jakieś 3km dalej.

Kupiłem 08.01 szynkę. Do kiedy termin ważnośći? Do 08.01 XD Serio k*rwa? Zagapiłem się jakoś i nie sprawdziłęm, bo zakładałem, że chociaż kilka dni ważności powinno być, ale takie sytuacje dzieją się tam notorycznie np z mięsem paczkowanym, że wywalają na górę mięso z datą ważności +1/-1 dzień i czekają aż to zejdzie, choć wali już niemiłosiernie.

Raz widziałem obok siebie 2 opakowania mielonego - jedno było już szare, bo dzień po terminie, drugie czerwone, bo świeże. I ile razy ktoś coś kupił, bo się zaj*bał, albo akurat po drodze zrobił zakupy?

Jogurty to samo. Teraz muszę każde opakowanie oglądać, bo kupiłem z datą ważności na 3-4 dni. Wszystko stare i wali, personel specjalnie nie wyrzuca żarcia, którego już nie powinni sprzedawać. Na całym markecie jeden wielki syf.

W wielu marketach robiłem zakupy i żaden nie jest tak bezczelny. Żaden nie traktuje Polaków jak jakieś bydło do wykarmienia tanim gównem i żaden tak bezczelnie nie oszukuje na cenach

#zakupy #pieniadze #biznes #gospodarka #biedronka #takaprawda #bekazpodludzi #januszebiznesu #zalesie
  • 7
  • Odpowiedz
  • 3
@KoxKoxu21: a co to ma wspólnego z wolnym rynkiem, że ktoś sprzedaje ch*jowe produkty? jako świadomy konsument mam prawo ich hejtować. Po to jest Lidl i inne markety, żeby wyłożyć lachę na biedronkę. Niestety mój tryb życia aktualnie zmusza mnie, bym robił zakupy tam gdzie najbliżej, ale zaraz granice zostaną przekroczone i będę dymać te 3-4km do lidla w zakorkowanej, remontowanej drodze, bo już mam dosyć
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Wolny rynek oznacza wolność w zakresie okresu sprzedaży produktu i jego składu. Biedronka, Lidl, Dino i inne supermarkety mają prawo wystawić towary, które przeterminują się na następny dzień. Jak masz za daleko do Lidla to przeprowadź się do mieszkania, które jest niedaleko Lidla. Jeżeli nie chce Ci się spojrzeć na datę ważności produktu to twój problem.
  • Odpowiedz
@KoxKoxu21: +1
Żebym ja miał tanio to biedronka musi golić takich frajerów jak op.
Mięso z jednym dniem ważności musi być sprzedane dzisiaj. To co ma jeszcze 2 dni poczeka do jutra.
Ps. Nie traktujcie tych dat jak świętości. To nie jest tak że o 24:01 wjeżdżają nanoboty i psują mięso. A że biedronkowe jest szare nie czerwone to coż. Nik nie każe tam wogole kupować. Ja kupuję.
  • Odpowiedz