Wpis z mikrobloga

@cytmirka: Oj to polecam, świetnie uzupełniają film, wyjaśniają sporo rzeczy. Ja sam kupiłem teraz bo zdałem sobie sprawę że z 10 lat nie czytałem już lotr xD. Na zachętę mogę dodać że jest w miarę lekkim językiem napisana jak na fantastykę xD
@ZygoteNeverborn No prawie. Generalnie chodzi o to że jest taki złoty pierścionek o którego wszyscy się biją bo ma bardzo wielka wartość. Przez długi czas należał do takiego ziomka ale ukradł mu go niski złodziejaszek a generalnie prawowitym właścicielem tego pierścionka jest chłop o imieniu Sauron. I ten Sauron robi wszystko co może żeby swoją własność odzyskać. Cały film polega w sumie na tym że jedni chcą zdobyć ten pierścionek, inni chcą
@Enigma12 O to już bardziej czuje się zachęcona xD Czytałam w gimbazie hobbita i chyba nawet nie skończyłam i bałam się ze lotr przerośnie mnie jeśli chodzi o zrozumienie wszystkiego xD
@cytmirka: Ja też już dokładnie nie pamiętam, ale spokojnie to nie jest poziom Gry o Tron xD. Same wątki fabularne są proste, a i jest parę fajnych rzeczy i przygód które wycięli w filmach