Wpis z mikrobloga

  • 118
@aarahon: tak wiem, znam waszą narrację. Kontrole protestujących z po są zagrywka polityczną i atakiem na demokrację, kontrole protestujących z pisu to zwykłe kontrole ITD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tak wiem, znam waszą narrację.


@Ktore_to_juz_konto: czemu mówisz do mnie w liczbie mnogiej? Jesteś prlowskim agentem?

Kontrole protestujących z po są zagrywka polityczną i atakiem na demokrację, kontrole protestujących z pisu to zwykłe kontrole ITD ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ktore_to_juz_konto: czemu tak twierdzisz?
  • Odpowiedz
@Ktore_to_juz_konto: nie zależy Ci na bezpieczeństwie podróżujących? Głupio byłoby gdyby się okazało że środki transportu zorganizowane przez PiS w jakimś stopniu stwarzały zagrożenie dla protestujących jak i pozostałych uczestników ruchu drogowego.
  • Odpowiedz
@Ktore_to_juz_konto: bo teraz doszło już do tego, że jakikolwiek krytyka działań instytucji publicznych, państwa wrzuca Cię do worka z napisem "pisowiec", bo przecież najważniejsze jest, aby tylko maksymalnie uprzykrzyć życie jednym, czy wcześniej drugim

jak jedni robią coś, to drudzy kwiczą, jak drudzy robią to samo, to pierwsi kwiczą,

dla tego kraju nie ma już ratunku, zidiocenie, ślepie zapatrywanie się w kogokolwiek, wystarczy popatrzyć na wczorajszy wpis jednego z Mikrów, który
  • Odpowiedz
@Ktore_to_juz_konto: Kontrole autobusów są robione regularnie. Jak masz zasraną drogę autobusami z całej Polski to zawsze się jakiś trafi który po drodze zostanie skontrolowany. (szczególnie, że to okropne gruzy jeżdżą) Jeszcze jakby to było jakieś masowe to można szukać celowości działań ale pojedyncza kontrola miałaby coś zmienić?
  • Odpowiedz
@rewizjonista: OHO, widzę, że pojawili sie pisowcy PIS PO JEDNO ZŁO. Otóż nie tym razem. 8 lat bezprawia, tworzenia równoległych rzeczywistości, próba destabilizacji kraju teraz, kiedy przegrali wybory. Pisowcy przegraliście i będziecie szli w kierunku wyniku konfederacji. Jak widzę, że ktoś pisze że to jedno zło, no litości, naprawdę. Jeszcze tylko dodam, że pisowcy siedzą nadal w wielu miejscach i tak, także w itd. Rzygam tymi tekstami.

To co odwala kaczor
  • Odpowiedz
@Ktore_to_juz_konto: jak dzieci jadą #!$%@? busem to BLE
jak chłota inteligencji PiS'owskiej jedzie #!$%@? busem to NIE BLE? XD

Przecież te służby są po to aby te dzbany mordy sobie nie #!$%@?ły na pierwszym zakręciem a ci jak beton powiązują to z ZOMO, no ja jebe xD
  • Odpowiedz
@adrkan udław się tym rzyganiem za posądzanie mnie od pisowcow. Głosowałem na Konfederację Korony Polskiej. Próbą destabilizacji było olanie prawa łaski prezydenta i bezprawne przejęcie tv rządowej a potem dorabianie do tego listka figowego. Takim bandyctwem nie zaczyna się praworządnej kadencji. Z Panem Bogiem!
  • Odpowiedz
@Ktore_to_juz_konto: xD typie gówno znasz a nie narrację, jak krokodylki robią kontrolę to się zdarza, ale jak wchodzi ci policja, kotnroluję każdego pasażera z osobna, bardzo powoli, bardzo dokładnie to jest dziwne, już nie rób kurtyzany z logiki hipokryto
  • Odpowiedz