Wpis z mikrobloga

@szybki_zuk: @Wedarn Serio, nie wiem czy włączać się w dyskusję z ludźmi którzy widzą wszędzie pisiorów jak ktoś nie zgadza się z ich poglądami. Centryści podobno też nie są przez nich tutaj mile widziani ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jprdl, KonfedePiS chyba ma już tylko najsłabszych jakościowo trolli.


@M4rcinS: Bo zostali tylko ci tak głupi, co nie sczaili, że za styczeń juz wypłaty nie będzie.
@Xefirex: typie to nie jest żadne "nie zgadzanie się z poglądami", to jest pogarda dla skrajnie debilnej propagandy. Jak nie jesteś konfiarzem lub pisiorem to pochwal się z jakiego powodu dałeś sobie wyprać mózg i komu, bo jestem ciekawy xD Jak uważasz się za centrystę to... to w sumie nie wiem, nie ma chyba dla ciebie ratunku xD
No patrzcie, Tusk niszczy demokracje i praworządność. Człowiek uczy się na prawackich tagach zawsze nowych rzeczy.


@AlbertoBarbosa: Mam ziomka, ktory jest ukrytym konfederata, takim hehe on to jest przeciw PiS i PO. #!$%@? takie same glupoty + skret w kierunku twardego buta + kosciol. Masakra, niby ogarniety zawodowo, a w glowie nadal kisiel. Oczywiscie tez uwaza, ze nie no nie powinno sie tak robic jak robi to teraz Tusk xD Niewazne,
jprdl, KonfedePiS chyba ma już tylko najsłabszych jakościowo trolli.


@M4rcinS: nie, po prostu mikroblog jest obskoczony przez neuropejsko-berlińskie boty.
Dla kogoś kto o tym nie wie, może się nawet wydawać, że większość użytkowników optuje za PO
@AlbertoBarbosa: referendarz w sądzie rejestrowym tak powiedział akurat jak odrzucił wniosek o wpis, więc na razie jego opinia jest ważniejsza niż ludzi niezwiązanych ze sprawą xd wiadomo, że jeszcze można się odwołać, ale na chwilę obecną tak jest