Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem ciśnięcia beki z Lasika, wystarczy spojrzeć na niego i widać, że jest słaby psychicznie. To nie jego środowisko, choć sam się pcha w nie, bo jest głupi i mami go łatwa kasa. Co w jakiś sposób mogę zrozumieć ale jednostki takie jak przyjeb o pseudonimie kolar na jednego szczała to już wyższy poziom spierniczenia umysłowego.

Bo tak jak właśnie Lasika można zrozumieć, że jest słaby psychiczny ale idzie po hajs choć się do tego nie nadaje, to zrozumienie kolara, który wyżywa się na najsłabszej jednostce w szeroko pojętych freakach przy czym jest samemu jednostrzałowcem po to aby zdobyć uznanie gawiedzi po prostu głęboko irytuję i nuży.

Jak taki z niego "prawilniak" niech startuje do ludzi z swojej lidze. A atakowanie Lasika dowodzi, że to zwykła pała, wsm tez tak wygląda xD

Ogólnie to ten cały #primemma to jest jedna wielka kpina, choć sam jak powstał cieszyłem się, gdyż jest to myślałem, że będzie fajną alternatywą do #famemma gdzie poziom dymów jest wyższy jak na początku powstawania takich gal to jednak to co się dzieje to jest to przesada.

Jakiego debila cieszy uwzięcie się kilku jednostrzałowców na NAJSŁABSZĄ OSOBĘ W FREAKACH xD
A już nie wspominając pseudo prowadzącego, co jest po prostu zaprzeczeniem jakiejkolwiek przyzwoitości.

Kto pamięta jak na famemma 5 Warga (zdvpy) zaczął jechać po Olejniku, każdy wtedy w obronie Olejnika, że to przesada i tak nie można, aż Gola wstawił zdjęcie, że to niby tylko taka "rola" Olejnika i to wszystko zaplanowane było przed xD

Po kilku latach freaków normalnością się dzieję, że ludzie klaskają, cieszą się i płacą aby popatrzeć, jak ktoś kto jest głupi i słaby psychicznie jest publicznie mobbingowany, bity, poniżany przez grupę osób w tym prowadzącego!

Wykopie przestań wspierać patogale - freakfight to freakfight lecz z umiarem!

#famemma
  • 8
  • Odpowiedz
@xsmuu: Lasik jest giga deb ilem najpierw zrobili z niego słupa za kilka zł żeby było na niego potem pośmiewisko ale prawda taka że ten Łukasz Magical to większa piz da od niego jest z patoli jego brat to pała pośmiewisko i jeszcze przypominam że Adi Ciot mu naj ebał :D Lasik to ci pa i tyle od razu sie zasłania żeby go nie bili ale bawi mnie jak tam boją
  • Odpowiedz
@xsmuu: Lasik jest jaki jest, ale mimo wszystko pewne rzeczy, które wobec niego się dzieją to jest przekroczenie granic, nawet jak na freak fight, szczególnie biorąc pod uwagę kruchość psychiczną Lasika, która widać od razu
żeby kolejnej osoby świat freaków nie miał na sumieniu, jak ten chłopak coś sobie zrobi.
  • Odpowiedz