Wpis z mikrobloga

@LuterKebab: to jest przesiadka z jednego systemu na drugi więc najpierw bym rozważył czy na pewno tego chcesz.
Po poprzednim realme, gdzie są takie problemy z aktualizacjami (ja lubię aktualizacje), więcej bym się nie zdecydował.
Jedynie bym z tego rozważył Nothing ale jak dla mnie o wiele za duży.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gorkel: Nie podobają mi się zdjęcia w Samsungu. Niby jakościowo są bardzo dobre, ale te kolory mnie nie przekonują.
@Serendipity_ Dlatego dorzuciłem tą opcje dołożenia. Zawsze słyszałem, że Androidy za 2k są tak samo dobre jak nowe IP ( ͡° ͜ʖ ͡°), a nie chce ryzykować z Androidem za prawie 4k, który mi nie będzie pasował xD
@Zoyav Nie zamierzam
  • Odpowiedz
@LuterKebab: ja właśnie ostatnio się przerzuciłem z realme gt master na IP15. No i ogólnie to tak, dla zdecydowanej większości nie będzie różnicy miedzy androidem za 2k a IP za 4k. Poza aparatem (z którego i tak za bardzo nie korzystam) to ja sam nie widzę właściwie niczego co mogło by usprawiedliwiać tak wielką różnice w cenie.
Jedynie co mogę powiedzieć, że chodzi wszystko bardzo sprawnie, właściwie żadnych problemów z działaniem
  • Odpowiedz
@LuterKebab z tych z listy to Nothing, reszta to chińskie guano, ale jak zależy Ci na zdjęciach to raczej dołóż do ip
Nothing niby ma te 50mpikseli ale zdjęcia robi delikatnie lepsze niż S20. Właśnie przesiadłem się z S20 na NP2 i mam porównanie.

Edit teraz patrzę, że znowu podrożał. Ja brałem w xkomie za 2600. W tej cenie chyba nie ma lepszego.
  • Odpowiedz
@LuterKebab poniekąd to rodzina oneplusa. Ale jakościowo wydaje się lepszy xD
Kiedyś miałem Xiaomi i realme wlaśnie. Gówno straszne. Ekrany pękały od patrzenia na nie, system zbudowany, optymalizacja po #!$%@?. Od tamtej pory powiedziałem sobie nigdy więcej Xiaomi i podobnych.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bodzias1844: Ja właśnie apropo Nothinga słyszałem, że to taki duchowy spadkobierca Oneplusa. Ma wszystko co najlepsze ze starych oneplusów właśnie. Do Xiaomi też nie jestem przekonany, nie przepadam za żadnym ich sprzętem. Co do NP2 nie przekonuje mnie jakoś aparat i te świecące coś z tyłu. Dużo osób raczej wymienia aparat jako minus.
  • Odpowiedz
@LuterKebab ledy można wyłączyć. A aparat właśnie taki na poziomie trochę lepszym niż w Samsungu S20. Chociaż Samsung lubił pokolorować zdjęcia po swojemu albo wygładzić mordy, w NP2 tego nie ma.
  • Odpowiedz
@rewizjonista pytanko. Jak zablokujesz telefon to wyświetla Ci się po chwili biały okrąg w miejscu czytnika odcisków?
Mam wszystko powyłączane co z tym związane a i tak się wyświetla. Nie zawsze ale często.
  • Odpowiedz