Wpis z mikrobloga

Gdzie się zesrałem?

Mam w rodzinie dzieci z autyzmem, wielokrotnie od ich mamy słyszałem jaka aktualnie jest "inwazja" atencyjnych matek które wręcz wmawiają dzieciom takie przypadlowci i próbują tlumaczyc tym własną nieudolność wychowawcza


@ZielonaOdnowa: No tu właśnie. Nie miałeś najmniejszych podstaw by wrzucić opkę do tej kategorii, a mimo to to zrobiłeś. Tyle.
@ZygmnuntIgthorn: ja wogole nie sądzę żebym się tu do kogoś "#!$%@?" xD
Zresztą myślę że Opka też tak tego nie odebrała i wszystko raczej wyjaśniłem w dwóch komentarzach, zaraz pod tymi które widać w gorących, zwyczajnie ciągle ktoś się tu do mnie #!$%@? nie czytając nic poza tym co widać bez rozwinięcia wątku. Stąd już znudzony odpisałem komuś tam żeby się nie zesrał.
@ZygmnuntIgthorn: nie muszę się z niczym godzić, mogę wogole nie odpisywać albo napisać komuś żeby się nie zesrał. Jestem tu ofiarą linczu a mówienie ofierze że musi się z czymś pogodzić czy że mogła się spodziewać itp to victim blaming.
@sumieniem: teraz to nie ma dzieci bez adhd, aspergera albo innego gówna uzasadniającego nieporadność rodziców i brak konsekwencji w wychowaniu.

Dadzą gnojkowi smartfona żeby nie zawracał dupy, nafaszerują słodyczami i później dziwne, że dzieciaka trzeba szprycować syfem, żeby zbalansować różne odchyły.