Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o laskach, które mają na tinderze w opisie "że nie szukają randek, a jedynie przyjaciół"?

Czy można to traktować serio?

Piszę z taką jedną, piszemy prawie codziennie od 2 tygodni, odpisuje bardzo dużo i szybko, zadaje pytania, sama coś dopisuje, żeby podtrzymać rozmowę, wysyła mi memy, raz wysłała mi nawet film z okna swojego mieszkania

dobrze reaguje na moje komplementy, w których doceniam jej urodę, ale nie wiem co sądzić o tym xd

Czy one serio myślą, że Tinder nadaje się do szukania przyjaciół czy to jest tylko taka przykrywka, żeby ktoś jej nie znalazł i nie pomyślał, że chce się puszczać?

A może one naprawdę wierzą, że szukają przyjaciół - ale jednak dałoby się taką "przyjaciółkę" dość łatwo przerobić na kochankę? xd

#tinder #badoo #zwiazki #blackpill #przegryw
  • 30
@ricco7: zasady są dla beciaka, a łamanie zasad dla chada. Widocznie jesteś tym pierwszym ¯\(ツ)/¯
Poza tym jak laska dodaje zdjęcia z chłopakiem lub nie kryje się, że jest w związku to i tak działa jak wyżej- znajdzie się lepszy od jej chłopa to popuści szpary¯\(ツ)/¯
Piszę z taką jedną, piszemy prawie codziennie od 2 tygodni, odpisuje bardzo dużo i szybko, zadaje pytania, sama coś dopisuje, żeby podtrzymać rozmowę, wysyła mi memy, raz wysłała mi nawet film z okna swojego mieszkania


dobrze reaguje na moje komplementy, w których doceniam jej urodę, ale nie wiem co sądzić o tym xd


@ricco7: Trzyma cię jako potencjalnego kandydata. Jak sobie pozamyka sprawy z innymi to może przyjdzie twoja kolej. A
@Jah00: Nie, ona prawie na pewno nikogo nie ma. Jest za granicą ponad miesiąc i na dniach wraca do Polski gdzie będzie mieszkać 2 lata. Taka sytuacja wyklucza jakiś poważny związek w tle

Bardziej stawiam na to, że tak napisała żeby odsiać tych co szukają płytkich, krótkotrwałych relacji. Jest atrakcyjna to pewnie takich chętnych ma dużo
@ricco7: Pewnie tak, a po drugie na pewno planuje cię wykorzystać jako przewodnika, kierowcę, tłumacza, czy kogoś w tym rodzaju skoro to nie Polka. Ale szansa na coś więcej jest realna. Uważaj tylko, żebyś nie został orbiterem, jak zauważysz, że cię sfriendzonowała i nie traktuje cię już jako potencjalnego chłopaka, tylko jak zwykłego kolegę, to uciekaj, bo szkoda czasu i nerwów.
Hmmm ciekawa sytuacja no ja myślę że utrzymuj kontakt z nią jak najczęstszy rozmawiaj a z czasem zapytaj o spotkanie jeśli nie to próbuj dalej tego kwiatu jest pół światu czas pokaże jeśli wam obu będzie zależeć na kontakcie to coś wyjdzie
@Mirkowaty21: codziennie rozmawiamy na dzień dobry i na dobranoc, wczoraj wróciła do polski, wiem już nawet gdzie w Polsce mieszka bo wysłała mi zdjęcia z okna xd Parę razy proponowałem spotkanie a nawet wspólny wyjazd, bo chciałaby zobaczyć Gdańsk - generalnie jest na tak, ale konkretnie nie jesteśmy umówieni jeszcze