Wpis z mikrobloga

#kingdomcomedeliverance wtf jak ta gra fatalnie chodzi xd Wiedźmin 3 (przed upragedm) na laptopowym 3070 chodził mi na wysokich w 1440 na stabilnych 50 klatkach, KIngdom Come wygląda dużo gorzej, a na wysokich w 1080 mam raptem 40 FPS i powtórzę - wygląda gorzej jak wiesiek, ten CryEngine to jakiś #!$%@? jest

W rekomendowanych jest:
Procesor: czterordzeniowy Intel i7 3770 3,4 GHz/AMD FX-8350 4 GHz.
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1060 lub AMD Radeon RX 580.
System: Windows 10 64-bitowy.
Pamięć RAM: 8 GB.
Wolne miejsce na dysku: 30 GB.

To nie chcę wiedzieć jak to ludziom działa na ultra na 1060 xD

Na szczęście jak przystało we współczesnych grach, różnica między Ultra 1440 a Wysoka 1080 jest niemalże znikoma xd

#pcmasterrace
  • 11
  • Odpowiedz
@iErdo no #!$%@? optymalizacja tam jest, też się od tego odbiłem chociaż lubię te klimaty. Framerate od sasa do lasa, jakoś dobrze też nie wygląda, bardziej przypomina grafiką mount&blade niż wiedźmina
  • Odpowiedz
@iErdo: mi i na 3090 i 4090 chodziło na maksymalnych. A wcześniej i na Titanie Xp czyli niczym więcej jak 1080Ti

Nie widzę gdzie leży problem. 1440p

Nie od dziś wiadomo że laptopowe gpu i cpu są kastrowane ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@iErdo gdzieś na necie był motyw że się wpisywało jakaś komendę i płynność bardzo się poprawiała kilkanaście klatek nawet nie pamiętam dokładnie bo dawno w to grałem ale u mnie pomogło
  • Odpowiedz
@iErdo: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD tak skomentuję porównywanie wersji na last geny konsolowe.

Trzeba mieć oczy w dupie, żeby uważać, że wiesiek wygląda lepiej kiedy kindgom come ma opcjonalne textury i profil UBER gdzie zasięg rysowania i szczegółów jest zwyczajnie #!$%@?ńszy, musi być bo to FPP.
No chyba, że jesteś psychofanem technologii RT to nie ma tematu bo szkoda gadać i nie ma bata, żeby ostre tekstury i zasięg rysowania wygrały ze światełkami.
ReeceWithouterpoon - @iErdo: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD...

źródło: lololololo

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@ReeceWithouterpoon: no co, czyli w okresie gdy wychodził Kingdom Come, a Wiesiek miał już wtedy 3 lata, ma o wiele lepsze oświetlenie, o wiele lepiej odwzorowaną wieś, mam tu na myśli modele, ta w KCD wygląda pusto, surowo i sucho, w wieśku czuć ten klimat, do #!$%@? nędzy jakość to nie tylko odległość rysowania i tekstury xD

Nie wmówisz mi, że oświetlenie nie gra roli

Wiesz jaka gra miała ulepszone tekstury
iErdo - @ReeceWithouterpoon: no co, czyli w okresie gdy wychodził Kingdom Come, a Wie...

źródło: 0vIhbN3df1DH2bv6lbZ47r7sSYR2PMx9Lie3zJgCMQk

Pobierz
  • Odpowiedz
@iErdo: ale w Kingdom Come oświetlenie jest dobrze zrobione, szczególnie to widać w scenie gdzie podczas burzy stoisz na murach i masz ze sobą ludzi z pochodniami.
Dla mnie, fana średniowiecza, otoczenie w Kingdom jest o niebo lepsze niż to co oferuje Wiesiek. W3 nigdy, dla mnie, nie był grą piękną, grałem dla historii i ciekawego świata ale animacje to drewno a TPP wymusza mniejszą szczegółowość. Może tego nie widać w
  • Odpowiedz