Wpis z mikrobloga

Skńczyło się #!$%@? rumakowanie. Wjeżdża szef z ekipą. Ruskie szczury dupa cicho, bo już coś tam skomlą. Ogólnie to dzwoniła ciotka Aisha z Sanny u mówiła że sytuacja jest Tragiczna ale więcej info po południu nie będzie bo Tomahawk #!$%@?ł cała dzielnice.
Będzie z tego #wojna ? Pytam świeżo upieczonych ekspertów od #jemen
HimarsBum - Skńczyło  się #!$%@? rumakowanie. Wjeżdża  szef z ekipą. Ruskie szczury d...

źródło: temp_file8899970912894043678

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • 385
@HimarsBum: jaka wojna? Yemen wyśle armię na USA? Xd

Stany są jak licealista, który trzepnął przedszkolaka w łeb. Przedszkolak może co najwyżej popłakać i potupać nóżką
  • Odpowiedz
  • 52
@Darten Ocho odezwą się entuzjastą ruskiego miru. Usa nogdy nei bylo pokojowe. Demokratycznie to oni sobie prezydenta wybierają ale jak ci ktoś po wsi biega po głównej ulicy i strzela do przejeżdżających to bierzesz paru kumpli i idziesz załatwić sprawę z drobnym wandalizmem
  • Odpowiedz
Stany są jak licealista, który trzepnął przedszkolaka w łeb. Przedszkolak może co najwyżej popłakać i potupać nóżką


@macan: dodaj, że przedszkolak sam zaczął prowokować za namową starszego brata.
  • Odpowiedz
@HimarsBum: absolutnie nie jestem fanem ruskiego miru, bo mieszkałem przy granicy 18 lat, a i też byłem w bardzo dalekich odmętach Rosji i taką biedę widziałem tylko w niewielu krajach na świecie, ale radzę sobie przypomnieć arabską wiosnę
  • Odpowiedz
  • 285
@HimarsBum: nie będą się w to bawić, przecież już skończyli ostrzał zanim na dobre zaczęli.

Tomahawkami mogą sobie dowolny cel sięgnąć i wyeliminować, satelitami obserwują co im się podoba, Jak będą chcieli, to znów przylecą, zrobią bum bum i odlecą.
  • Odpowiedz
  • 3
@Darten Wien wiem Amerykanie nie są krystakiczni odpaliłem się z rana l, ale wolę ich hegemonię na świecie niż BRICKS. A w przypadku Jemenu niexmam wątpliwości ze to słuszne.
  • Odpowiedz
@HimarsBum: oczywiście, że ja też wolę USA niż ten BRICKS na kiju, aczkolwiek z racji, że mam kontrakt z ZEA, a ostatnio składałem wniosek na estę to nie było problemu i się zastanawiam czy to sojusznik czy już od 1 stycznia nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Stany są jak licealista, który trzepnął przedszkolaka w łeb. Przedszkolak może co najwyżej popłakać i potupać nóżką


@macan: takie trzepniecie naprostowuje przedszkolaka?
Zazwyczaj tak¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@HimarsBum: żeby była wojna to obie strony muszą dysponować podobna projekcja siły. To jest zwykle usadzenie terrorystów atakujących szlaki handlowe i tyle. Skoro rząd jemenu nie umie, albo nie chce sobie z nimi poradzić, to Amerykanie poradzą sobie sami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@HimarsBum Klasyczne fuck around and find out. Jeżeli huti liczyli na to, że ot tak, bez przypału będą sobie atakować statki transportowe i amerykańską marynarkę, to oni nawet nie są ciut głupsi, oni są po prostu #!$%@? debilami. To tak, jak rzucać w niedźwiedzia kamieniami i później być wielce zdziwionym, że odgryzł Ci #!$%@? nogę xD Bardzo wątpliwe, żeby była jakakolwiek wojna, stany usadzą ich na dupie i tyle
  • Odpowiedz
ale radzę sobie przypomnieć arabską wiosnę


@Darten: przecież obie te historie mają naprawdę mało wspólnego - a Huti szczególnie się należał ostatnio #!$%@? za nasilanie ataków na statki handlowe.
  • Odpowiedz