Wpis z mikrobloga

Obejrzałem kilka odcinków The Office, uznawanego przez społeczność wykopu jako nadserial i szczyt humoru. Zazwyczaj podawany za wzór przy krytyce innych seriali z podobną konwencją jak np. #1670

Odcinki mają po 20 min, a dłużą się jakby trwały godzinę, do tego większość sytuacji to taka żenada, która zwyczajnie nie bawi, wszystko jakieś takie wymuszone, ogółem nuda.
#seriale
fhgd - Obejrzałem kilka odcinków The Office, uznawanego przez społeczność wykopu jako...

źródło: 255

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@fhgd: bo większość ludzi nie ma wysublimowanego poczucia humoru

ps. spróbuj z wersją brytyjską, która jest mniej komediowa a bardziej smutno - śmieszna
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 11
@bigos555: Może gdyby inni nie robili wpisów o popularnych rzeczach, uważając owe rzeczy jako najlepsze w swojej dziedzinie, to nie byłoby wpisów takich jak mój? xd
  • Odpowiedz
zeczach, uważając owe rzeczy jako najlepsze


@fhgd: Popularne rzeczy są popularne, niesłychane.

byłoby wpisów


@fhgd: Mogłbyś też znaleźć inny sposób, żeby ponadymać swoje ego wyjatkowością freethinkera.
  • Odpowiedz
@fhgd: ten serial jest dla ludzi 30-38, którzy dopiero odkryli z czego się śmiała polska społeczność internetowa 10 lat temu.
żarty o andrzeju, papieżu, sąsiedzie, odpowiednik żartów karolaka dla ludzi po 30
  • Odpowiedz
uznawanego przez społeczność wykopu jako nadserial


@fhgd: W zależności od źródła pierwszy lub drugi najpopularniejszy sitcom wszech czasów, na IMDB ze średnią oceną 9.0/10. Ale nie, to przecież tylko ta wykopowa bańka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Psychopathy_Red - >uznawanego przez społeczność wykopu jako nadserial

@fhgd: W zależ...

źródło: 52352

Pobierz
  • Odpowiedz
Codzienne oświadczenie wykopka o tym jak nie lubi popularnej rzeczy. Mój ulubiony rodzaj wpisu.


@bigos555: generalnie, wyleczyłem się z takiego podejścia po przeczytaniu harrego Pottera (byłem pewien, że to będzie kolejny popularny chłam, a bardzo mi się spodobal).

Jednak co do the office I friendsow, należy zrobić wyjątek i tego rodzaju wpisy pulsować.
  • Odpowiedz
@fhgd: Pierwszy sezon to w zasadzie zapoznanie z postaciami, później się rozkręca, ale jeśli Ci się nie podobał to parks and recreation również nie polecam bo tam cringe przez pierwsze odcinki to jest 10x mocniejszy xD
  • Odpowiedz
@fhgd:

uznawanego przez społeczność wykopu jako nadserial i szczyt humoru


No widzisz, Ty również należysz do społeczności wykopu a uważasz inaczej. Ty lubisz to, ja tamto, a jeszcze inny coś zupełnie innego. Ja na przykład uważam, że oglądanie jakichkolwiek seriali to strata czasu. Każdy ma swoją subiektywną opinie na dany temat, ale to nie znaczy że musimy generalizować i wrzucać całą społeczność do jednego wora.
Możemy o tym rozmawiać i rozmawiajmy,
  • Odpowiedz