Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kto ma rację?
Zaczynam już wątpić w swoją wersję.

Żona dzisiaj przypadkiem zniszczyła opiekacz. Kabel leżał na płycie grzewczej, a ona ją włączyła. Dymiło się, leciały iskry. Wywietrzyliśmy.
Chwilę po tym napisałem jej, że słuchaj wiem, że takie rzeczy się zdarzają, ale jednak jestem na nią wkurzony za to że się zniszczył toster. Ponieważ po pierwsze miał dopiero dwa tygodnie i bardzo byłem (byliśmy) zadowoleni z jego zakupu.
Po drugie udało się go nam kupić za 50% normalnej ceny, bo był z outletu.
Po trzecie, najważniejsze nie było w jej zachowaniu żadnej skruchy, tylko no spalił się i tyle... Poszedł na bok...

Na co ona, że jestem #!$%@?, że #!$%@? się o toster, że (i tu wymienia rzeczy, które jak kiedykolwiek zniszczyłem). Pyta się ile kosztował ten toster. Powiedziałem zgodnie z prawda. Poszła do bankomatu. Wraca i mi daje 80 zł za moją połowę (!)

Odpowiadam, że nie potrzebuję pieniędzy, że sprawa by się zakończyła na samym początku gdyby chociaż było jej głupio. Powiedziałem czego oczekuję wprost. Spędziłem nad szukaniem tego urządzenia trochę czasu. Do tego byliśmy z niego bardzo zadowoleni. Dlatego też wysyłam jej link do serwisów AGD i niech teraz się rozezna ile kosztuje taka naprawa. Niech zawiezie ten toster do serwisu. Nie mam w zwyczaju wyrzucać rzeczy, które by się dało naprawić.

Ona, że ch.u.j mnie obchodzi co ona zrobi. Że będę miał te #!$%@? tosty. Że jedzie kupić nowy toster.

Mówię, że skończyłem temat tostera i że ufam jej, że zrobi rozsądnie.

No i co o tym sądzicie? Jak się zachować jak mi za 2h przywiezie toster? Co zrobić ze starym, który jest dobry?

Dam znać jak się sytuacja rozwiązała

#zwiazki #aferatosterowa #toster #kiciochpyta #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 133
ale co miała już po fakcie zrobić?


@Faraluch: Zanieść go do serwisu. Proste. Ludzie, którzy przepalają garnki mają zasrany obowiązek kupować nowe i jak zatykają zlew to mają obowiązek go odtykać a jak nie umieją to wezwać hydraulika a nie leżeć plackiem i udawać, że nic się nie stało.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

To jest #!$%@? żona, ktoś z "twojej drużyny" a nie przeciwnik który ma się kajać, bo przypadkiem brał udział w zepsuciu waszego tostera.


@Anihilacja_entropii: o matko, jak szanuję i dziwię się że dostajesz tyle plusów. Z reguły najbardziej pulsowane są komentarze bezmozgich mizoginów. Jesteś nowy na mirko to niedługo zobaczysz jak bardzo ludzie tu są porąbani.

Swoją drogą, zazdroszczę Ci luzu, ja jeszcze tego nie osiągnąłem i niestety spinam się o
@mirko_anonim: miałem podobną sytuację: w moim przypadku różowa zalała wodą panel od elektrycznego czajnika za ~340 zeta. PCB zmarło, nie do naprawy. Oboje wzruszyliśmy ramionami bo shit happens i co zrobisz. Na kolejny, tak jak na ten popsuty, zrzuciliśmy się po połowie i tyle, kupiony.

...no ale my jesteśmy normalni xD Powodzenia w życiu z takimi vendettami za drobne AGD xDD
A to rozumiem że musisz wymienić od razu cały opiekacz nie tylko przewód? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@yannikto: Pierwsze, o czym pomyślałem - to że bym powiedział: "Kochanie, nie przejmuj się, wypadki się zdarzają - dobrze, że nic ci się nie stało - jutro kupię nowy kabel, zmienię i będzie OK."