Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, poszukuję sprawdzonego i przystępnego cenowo biura rachunkowego. Założyłem niedawno jdg, ryczałt + vat, jedna faktura miesięcznie dla kontrahenta z UE + 1-2 kosztowe. Ktoś coś? Wszyscy liczą sobie minimum 230-250 netto, a ifirma, która jest tańsza, ponoć nie słynie z dobrej obsługi klienta i potrafią zwlekać z informacją o rozliczeniach, ale może są tutaj osoby zadowolone z ich usług, więc nie przekreślam ich definitywnie. Od razu zaznaczam, że na początek wolałbym korzystać z usług księgowego niż samodzielnie księgować w ifirmie czy infakcie.
#jdg #ksiegowosc #firma #it #programista15k
  • 5
  • Odpowiedz
@ananasowyFiflak: Ja prowadze sobie sam w Infakt
https://www.infakt.pl/polecam/biurorachunkowe
Bez księgowego wyrobisz się do 3 faktur miesiesznie w 5-25zł netto

Link powyżej daje 10% znizki na pierwszą płatność. Po rejestracji oddzwania potencjalny księgowy i mozesz wziąc człowieka ale moim zdaniem przy tej ilości się nie opyla. W najwyzszym pakiecie OCR czyta fakturki i jest bez problemowo. Tylko to odczytane rzeba rzucić okiem bo ostatnio nie spojarzałem i VAT mi za duzo wpisałło,
  • Odpowiedz
@ananasowyFiflak: wezmę 230 brutto, a niech Ci bedzie. I nie jestem z tego dumny.
Powaga, skoro wszyscy biorą 230 to dlaczego chcesz taniej? Nie uważasz że specjalista z pewnej kwoty nie zejdzie?
Zamiast VW czy opla kupiłbyś SsangYong? Czy zamiast eseta masz mcafee. A jak kupujesz wędlinę w sklepie to tą za 20 zł z ulepszaczami, stabilizatorami i emulgatorami, bo 35 to drogo i możesz oszczędzić?
  • Odpowiedz
@kuncfot: Szanuję twoje zdanie, ale nie napisałem tego posta, żeby roztrząsać jakieś rozważania natury filozoficznej tylko uzyskać konkretną informację. Nie rozeznałem całego rynku biur rachunkowych, jest to dla mnie stosunkowo nowy temat, dlatego chciałbym tutaj zweryfikować swoją wiedzę - bo wiem, że na tym portalu ludzie też potrafią sobie pomóc, a nie tylko hejtować i trollować.
  • Odpowiedz