Wpis z mikrobloga

Mieszkańcy wrocławskiego Zalesia i Zacisza chcą zamknięcia osiedlowych ulic, w tym ulicy Chopina i Śniadeckich, dla pozostałych wrocławian. Mają już dość aut, które od otwarcia pobliskiej Alei Wielkiej Wyspy jeżdżą pod ich oknami. - Ostrzegaliśmy, że tak będzie - mówią.


Szok xD

Przypominam, że ci sami mieszkańcy zablokowali przedłużenie AWW na Kowale/Psie Pole, a to wykopki jeszcze przed rozpoczęciem budowy ostrzegały, że cały ruch z AWW wpadnie im przez brak kontynuacji drogi na te wąskie uliczki.

Zalecam im więcej progów zwalniających ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,zalesie-i-zacisze-juz-maja-dosc-alei-wielkiej-wyspy-chca-zamkniecia-ulic-dla-aut-spoza-osiedli,wia5-3315-73196.html

#wroclaw
  • 15
  • Odpowiedz
ale się dzisiaj wieczorem tam przejadę popierdzieć im pod oknami XD


@MirkoLord: No i co, da Ci to prostaku satysfakcję, że zupełnie bez potrzeby kogoś powku_wiasz?
  • Odpowiedz
@enten:

Przypominam, że ci sami mieszkańcy zablokowali przedłużenie AWW na Kowale/Psie Pole, a to wykopki jeszcze przed rozpoczęciem budowy ostrzegały, że cały ruch z AWW wpadnie im przez brak kontynuacji drogi na te wąskie uliczki.


Sami siebie #!$%@? :)
  • Odpowiedz
@Ogau: Tak samo było na Blacharskiej. Do tej pory tam jest cyrk bo dalej nie ustalili jak to powinno być ogarnięte w tym rejonie. Tylko tam nie jest AWW tylko Racławicka. Trochę inny kaliber. Jak dla mnie sami się wkopali. Od dawna było wiadome, że to powstanie.

@enten A sprawia starym pierdzielom blokowanie inwestycji w tym mieście i potem wielkie zdziwienie, że jednak ruch tamtędy idzie? Jak jeszcze to miasto się
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
Rano korek potrafił być na 30 min stania na jednych światłach- teraz praktycznie zawsze bez korka przejazd


@Marczeslaw: niby jaki to ma związek z aww i niby dlaczego nie ma korka? Mieszkałeś tam od momentu budowy mostów Chrobrego?
  • Odpowiedz
@Ogau Zmień ton NIBY mordeczko. Ludzie ze swojczyc i innych sypialni w tych okolicach jeździli przez Kowalska i Kwidzyńską żeby potem rozjechać się na Toruńską/ Kochanowskiego. Tak samo wszyscy których jechali do i z wszelkich 3M Volvo i innych kołchozów.
AWW przejęła znaczną część ruchu.
  • Odpowiedz
@Ogau mosty Chrobrego zostały oddane ponad 2 miesiące temu z tego co pamiętam i niewiele to zmieniło w przepustowości.
Mieszkam na Kowalach i jeżdżę tędy codziennie kilka razy dziennie więc lepiej wiem od kiedy nie ma korków
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@Marczeslaw: powiedz mi jakim cudem AWW miałaby wpłynąć na korki na Kowalach. Wymaluj mi to na mapie. No ni #!$%@?, nie ma jak. Jak ktoś z Wojnowa jeździł w stronę Grunwaldu to tak czy siak nie korzystał z Kwidzyńskiej, bo jechał przez Most Zwierzyniecki. Jak ktoś z Wilczyc jechał na Krzyki to dokładnie tak samo. Może jest jakaś część ludzi z samych Kowal, którzy teraz jeżdżą na Krzyki przez Mosty Chrobrego
  • Odpowiedz