Wpis z mikrobloga

Słuchałem wczoraj tego: https://www.youtube.com/watch?v=SQwl3GOXvTI&t=1097s&ab_channel=SuperExpress Konfrontacja Bosaka z jakimś tłustym wieprzem z lewicy, któremu aż z mordy się smalec wylewa.

Od jakiegoś czasu obserwuję na wykopie dziwną akcję, gdzie banda bezpłatnych trolli z nełropy ślepo wali w konfę, oskarżając ich o jakiś mariaż z pisem. Wybiórcza, albo jakiś inny ściek medialny wykreował sztuczną aferę z Braunem, sugerując że wchodzi z bronią do knesejmu, a bezpłatne trolle mają za zadanie spamować internet, jaki to on jest niezrównoważony psychicznie i że jak bronią chodzi to szykujmy się na masakrę. To jest oczywista próba wymuszenia na społeczeństwie przyzwolenia do stosowania PREWENCJI. Zapominając o tym, że dziś społeczeńśtwo zgodzi się na prewencję wobec znienawidzone Brauna a jutro ta sama prewencja wpakuje za kratki, któregoś z nełropków. Dokładnie tak samo jak to było z Pisem, któremu się wydawało, że noga się nie powinie, a dziś ich własne narzędzia wykorzystują przeciwko nim, a społeczeństwo daje przyzwolenie na to.

Z oczywistych powodów nie wdaje się w dyskusje z nimi, bo tutaj nikt nie pisze tego co uważa, tylko przeklepuje instrukcje jakie dostał. Więc dyskusja z nimi wyglądałby jak dyskuja z gołębiami. Prawdopobnie jakieś wewnętrzne kanały lewactwa wypuściły podobnie jak w trakcie wyborów intrygę mającą dobić konfę, bo się zesrali, że Bosakowi za dobrze wychodzi realizacja interesów partii i ich wyborców w nienagannej współpracy z systemem. System wywalił errror, bo ktoś z zew. wszedł do środka, realizuje swoją linię, jednocześnie nie wchodząc w taki konflikt z zastanym ładem, że możnaby go było oficjalnie skasować, prawdopodobnie wniosek o odwołanie padnie.

Wracając do materiału wideo, dowodzi on temu, a raczej słowa ulańca z lewicy, dowodzą temu, że to opracowany plan. Rzuca dokładnie tymi samymi oskarżeniami co tutaj, zapominając, że jego adwersarz ma średnio 4x wyższe IQ i może zripostować w taki sposób, że czerwonemu opasowi morda zakleja się smalcem i nie jest w stanie się wysłowić.

Także, pomimo iż konfa robi wiele błędów, mocno mnie zniesmaczyła i zniechęciła do głosowania na nich, a wipler jest obrzydliwym śliskim gadem, to wiem, że głos na nich nie został jednak zmarnowany i należy go zachować do przyszłych wyborów, bo oto system się zesrał na myśl o niesiłowym, wejściu w jego struktury kogoś z zew., kto może zmienić zupełnie obowiązujący dyskurs.

#konfederacja #polityka
  • 24
@sandal Przecież zasraliście cały tag tymi partyjnymi zleceniami, to choć jeden wpis zostawię bez tego gnoju.
Zdaje sobie sprawę z tego, że nie wszyscy tutaj mają dostęp wprost do partyjnych instrukcji. O ile ci którzy mają i robią to oczywiście za darmo są frajerami, to jak nazwać tych, którzy nawet nie uścisną ręki prezesa, a spamują w jego imieniu?
@Inozythol: Ciekawe, mialem dokladnie takie same przemyslenia bo obejrzeniu tego wywiadu, po tym jak pare razy rzucil wczesniej przygotowane hasla niekoniecznie zwiazane z tym o czym rozmawiali tylko po to "zeby przypiac łatke". A mowienie ze Konfederacja nic nie robila w obronie przesiebiorcow podczas covidu to byla wisienka na torcie i szczyt bezczelności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DorianJS: Otóż to. Ten materiał dobitnie dowodzi temu, że padł rozkaz na rozpoczęcie propagandy. Chłop przyszedł do studia z dokładnie takimi samymi instrukcjami jakie mają te bezpłatne trolle jakie obsyrwają ostatnio media społecznościowe.
@Jah00: Ja mu nie ufam po prostu. Nie znam go, ale tak samo Brauna nie znam. Mimo, że jestem antychryst, a Braun jest fanatycznym katolem, więc powinienem czuć do niego niechęć, to uważam, wierzę że Braun jest najbardziej lojalny, prawdomówny, szczery i jak użyje słowa szlachetny to się raczej nie zagalopuje.
@Inozythol: Czyli miałem rację. Łyknąłeś po prostu narracje z mediów. Kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą. Bierzesz dowolną osobę, piszesz w necie tysiące razy, że to śliski typ, a potem 90% ludzi tej osobie nie ufa w sondażu. I tak to działa. Demokracja. I jak tu ma być dobrze?

Wipler przede wszystkim umie się poruszać w mediach i w środowisku polityków, więc można być pewnym, że nie strzeli jakiejś dużej
@Jah00: Nie nic nie łyknąłem. Mnie ciężko w #!$%@? zrobić uwierz ;) Zresztą ma doświadczenie w tym :)
Po prostu uważam, że Wipler utopił konfę i z 15% zrobił te 7.
@Inozythol: Wipler? A nie Korwin? Nie Mentzen? Nie szury Brauna? Jakim cudem?

Mnie ciężko w #!$%@? zrobić uwierz


@Inozythol: To nie jest kwestia "robienia w #!$%@?" tylko tego co się czyta i czy się jest skłonnym w coś uwierzyć czy nie. Media wpływają na każdego. Jeżeli ktoś mówi: "na mnie to nie działa, ja jestem mądrzejszy" to tylko mu się tak wydaje.
Tak, bo centrum nie miało zamiaru głosować na Konfę. Cały czas konfa wymieniała się z pisem najbardziej.


@Inozythol: Ale teraz zaprzeczasz ogólnie znanym i dostępnym faktom. PIS ma betonowe poparcie na poziomie 34% i przez cały zeszły rok praktycznie się nie zmieniało. Natomiast to co się zmieniało to poparcie Konfederacji i Trzeciej Drogi w zakresie od kilku do kilkunastu procent, więc to z Trzecią Drogą się Konfederacja wymieniała, a nie z
@Jah00: Częśc elektoratu Konfy nie zaghłosowało w ogóle patrząc na to co robi memceł z piwlerem, a część poszła oddac pusty głos.
Szury srury. W każdej partii masz szurów mniejszych czy większych, ale trwała kampania antykonfa podoban do tej teraz, którą prawdopodobnie finansuje lewica (partia, albo ktoś z nimi związany, co wnioskuje po ostatniej konfrontacji Bosaka z tym spasionym senatorem z lewicy). Fajnp0lactwo nigdy nie chciało głosować na konfę jako całość.
memceł z piwlerem


@Inozythol: Jakie to przekręcanie nazwisk jest cringe'owe i dziecinne. Chyba jeszcze bardziej niż mówienie "szczypawka", albo "upadlina". Po tym poznasz szura.

Częśc elektoratu Konfy nie zaghłosowało w ogóle


@Inozythol: Jakto? Przecież cały elektorat Konfederacji to 6%, a zagłosowało 7%. Żyjesz w jakiejś bańce informacyjnej i wierzysz w dane, które są zwyczajnie nieprawdziwe. Są osoby ze środowiska Konfederacji, które obraziły się na Wiplera i Mentzena, bo np. zostały
@Jah00: Team Mentzen mi wystarczy. Dlatego nie ma sensu kontynuować tej dyskusji, bo wchodzą emocje i sympatie, oraz antypatie, a nie racjonalizm. Zdegustowany byłem nie tvnem, którego nie mam, czy der onetem którego nie czytam, tylko tym co oni #!$%@?ą. Zamiast grzać temat Ukrów, srandemii, to Mentzen najpierw poszedł do debaty z Ryśkiem. Olał go i może nie #!$%@?ł jakoś istotnie, ja bym powiedział, że w ogóle. Ale oczekiwania były takie,