Wpis z mikrobloga

Kiedy pochodzisz z patologicznej, biednej rodziny, przez co jesteś pełen zaburzeń i lęków, ale przeczytałeś w internecie jak twoja trudna przeszłość cię zahartowała i wzmocniła, dzięki czemu będziesz nadczłowiekem milionerem, a ci którzy mieli dobry start zostaną narkomanami.

#przegryw #rozwojosobistyznormikami #heheszki
LajfIsBjutiful - Kiedy pochodzisz z patologicznej, biednej rodziny, przez co jesteś p...

źródło: handsome-male-wearing-burgundy-casual-style-t-shirt-sitting-front-portable-computer-table-kitchen-dreaming-about-vacation-imagines-how-will-be-spend-weekend_176532-15135

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: W ogóle dynamiczniaki nie ogarniają, że nie da się zrobić żadnego biznesu jak masz fobię społeczną - jakikolwiek sukces w życiu jest uzależniony od współpracy z innymi. Ja w fizycznej robocie dobiłem do szklanego sufitu którego nie da się przeskoczyć bez zarządzania ludźmi i już dalej nie pójdę bo dostaję palpitacji i ataków paniki gdy muszę rozwiązać konflikt z drugim człowiekiem, zazwyczaj po takim spięciu nie jestem w stanie pracować
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: bardzo dobrze cie rozumiem. Co prawda mam zacna pensje w IT, ale tak naprawdę dobiłem do sufitu. Mógłbym robić więcej i zarabiać więcej, ale nie o to chyba chodzi. Każdy szczebel wyżej to już spędzanie większości dnia na spotkanach, zarządzanie ludźmi, "rozpoznawanie potrzeb biznesu i implementacja ich w postaci rozwiązań IT". Obecna sytuacja jest dla mnie bardzo komfortowa, ale troche dobija świadomość, że przez braki w osobowości zawszę będę tylko
  • Odpowiedz
Obecna sytuacja jest dla mnie bardzo komfortowa, ale troche dobija świadomość, że przez braki w osobowości zawszę będę tylko dobrze opłacanym robolem, a nigdy panem kierownikiem.


@Eugeniusz_Zua: Gościu XD Jesteś w top 0,5% zarabiających Polaków. Dla mnie Twoje zarobki to jakaś piehdolona abstrakcja. Ja gdybym tyle zarabiał zdalnie bez kontaktu z ludźmi to moje życie byłoby kompletne w 100% i bym miał wszystko czego bym chciał. A Ty mówisz o jakiś
  • Odpowiedz