Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jakie macie podejście do podróżowania? Nie mam tutaj na myśli all inclusive dwa razy w roku, ale planowanie po swojemu i zwiedzanie Europy/Świata na własną rękę. Przerost formy nad treścią, czy fajny sposób na życie? #podrozowanie #podrozujzwykopem #turystyka #pytanie #niebieskiepaski #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jakie macie podejście do podróżowania? Nie ma...

źródło: 1520043376366

Pobierz

Podróżowanie to

  • Fajny sposób na przeżywanie życia 66.7% (32)
  • Bezsensowne wydawanie pieniędzy 33.3% (16)

Oddanych głosów: 48

  • 10
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jak lubisz podróżować to ma sens, z all inclusive albo samemu jak wolisz. Tylko pytanie czy lubisz, czy tylko robisz to co jest modne, a sam byś wolał zostać w domu.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: mi zawsze bycie podróżnikiem kojarzyło się z takim poszukiwaniem przygód i robieniem czegoś konkretnego w danym kraju np. archeolodzy, którzy znają tylko egipt dla mnie są większymi podróżnikami niż turyści, którzy w swoim życiu oblecieli samolotem ziemię 20 razy i byli we wszystkich krajach a jedyne co potrafią to trzaskać fotki zabytków. 99% ludzi, których byś zapytał o kraje w jakich byli powiedzą ci, że tylko się wałęsali po nich
  • Odpowiedz
Podróż to imo bardzo nadużywane słowo

@Pandillero: podróż to przemieszczanie się ludzi między lokalizacjami, nie ma co romantyzować tak prozaicznej czynności :-)

99% ludzi, których byś zapytał o kraje w jakich byli powiedzą ci, że tylko się wałęsali po nich i nie rozmawiali z innymi ludźmi niż z przewodnikiem, nie dokonali czegoś

Czy wyścig szczurów w dokonaniach trzeba już wprowadzać nawet na wakacjach i każda wycieczka musi się kończyć odkryciem Atlantydy?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: lubię od czasu do czasu wyjechać gdzieś na weekend/kilka dni i nie potrzebuję robić nic wyjątkowego czy odhaczyć 10 największych atrakcji i zabytków itd., bo sama zmiana otoczenia dobrze na mnie wpływa. Są różne style podróżowania i wiele zależy od charakteru i oczekiwań podróżnika ;D
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Miałam taki czas na studiach, że bardzo intensywnie jeździłam po Europie + epizod z roczną wymianą zagraniczną. Świetny pomysł na rozwój pod kątem zaradności, umiejętności językowych, śmiałości w kontaktach z obcymi ludźmi, a przy tym masa frajdy i pięknych wspomnień. Ale po jakimś czasie mozna się znurzyć tymi stałymi rozjazdami, stresem, pakowaniem. I też uważam, że o ile nie ma się pracy związanej z podróżowaniem, to bycie dojrzałą osobą wiąże
  • Odpowiedz
99% ludzi którzy podróżuje mogliby zastąpić te widoczki, widoczkani z Instagrama gdzie i tak by trafiły te focie które by zrobili jakby pojechali. Bezsensowne wydawanie pieniędzy. W zdecydowanej większości fankami tego typu rzeczy są kobiety które będąc wampirami emocjalnymi takie rzeczy to burza emocji.
  • Odpowiedz