Wpis z mikrobloga

Otrzymuję od Was wiele pytań odnośnie funkcjonalności isdb.pl, głównie przez formularz kontaktowy na stronie,
ale też tutaj na wykopie przez PW, czy w komentarzach. Dlatego dodam tutaj krótkie faq.

Czy da się wgrać własne napisy do filmu/serialu?

Tak, zarówno główne serwery1-3, jak i ich "pod źródła" obsługują wgrywanie własnych napisów pobranych np. z opensubtitles.com
https://www.youtube.com/watch?v=hr6dU6BYV_M

Czy da się wybrać jakość odtwarzanego materiału oraz pobrać automatycznie napisy np po polsku?

Nie w każdym playerze, ale część obsługuje wybór jakości jak i automatyczne pobieranie napisów. Te opcje można znaleźć w prawym dolnym rogu playera. Wiele playerów obsługuje także zmianę wielkości czcionki napisów, kolory czcionki, koloru tła, przezroczystości itd
https://www.youtube.com/watch?v=Q_bGqV60Ef8
https://www.youtube.com/watch?v=cshlv5xdRcw

Mam problem z wyskakującymi reklamami na pc, czy urządzeniu mobilnym

Na pc polecam instalację Ublock Origin, a na urządzeniu mobilnym przeglądarki Brave. W tej chwili pracujemy nad udostępnieniem playera premium, ale zajmie to jeszcze trochę czasu.

Strona działa bardzo wolno, albo się nie ładuje, nawet w późnych godzinach nocnych.

W tej chwili serwis dość szybko się rozwija, można zauważyć efekt kuli śnieżnej do tego doszły ostatnio częste ataki DDOS,
staramy się za tym nadążyć, ale z racji ograniczonego budżetu na razie nie stać nas na przesiadkę na lepsze serwery.
Serwis jest pod domeną pl, ale większość użytkowników mamy z USA, a właściwie to wchodzą w tej chwili ludzie z całego świata.

Film/serial nie ładuje się, mam obrazek fruwającego kosmonauty.

Spróbuj wybrać inny serwer z 3 zakładek u góry, można też wybierać "pod źródła" w głównych serwerach zwykle klikając w chmurkę/inną ikonkę w lewym górnym rogu odtwarzacza.

Chciałbym wejść we współpracę / zareklamować się na stronie / przesłać feedback

contact.best.software [małpa] gmail [kropka] com

#filmy #seriale #filmnawieczor #ciekawostki #programowanie #netflix #hbogo #1000filmow #pytanie
januszzbloku - Otrzymuję od Was wiele pytań odnośnie funkcjonalności isdb.pl, głównie...

źródło: update_isdb.pl_14.01.2024

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
Otrzymuję od Was wiele pytań odnośnie funkcjonalności isdb.pl, głównie przez formularz kontaktowy na stronie,


@januszzbloku: Fajny pomysł na reklamę / marketing w formie niby FAQ. Szanuje za pomysłowość i palenie głupa! :D
  • Odpowiedz
@niewiempoco

>Otrzymuję od Was wiele pytań odnośnie funkcjonalności isdb.pl, głównie przez formularz kontaktowy na stronie,


@januszzbloku: Fajny pomysł na reklamę / marketing w formie niby FAQ. Szanuje za pomysłowość i palenie głupa! :D


No mi się podoba taka reklama kreatywna ;) coś nowego w odróżnieniu od codziennego spamu. Aż tam plusa za taki pomysł autora.
  • Odpowiedz
  • 0
@niewiempoco: @kureci_paratko nie do końca to miała być reklama, faktycznie dużo osób pisze na pw. Strona powstała ponad rok temu i w sumie rozwija się swoim tempem, na razie to nawet za szybko, bo serwer nie wyrabia, szczególnie w weekendy gdy jest ponad 20 000 unikalnych odwiedzin. Z reklamą chcę się wstrzymać, aż uda się to przenieść na dobry serwer.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gieekaa: trudno powiedzieć kiedy za takie coś się wezmę, na razie muszę dopracować wersję na pc/mobile. Mam pomocników, ale oni zajmują się wyłącznie streamem na pc/mobile i serwerami.
  • Odpowiedz