Wpis z mikrobloga

Z jakich krajów laski chcielibyście poznać w celu relacji krótko lub długo terminowej? W tym roku planuje sporo wyjazdów i sam się nad tym ostatnio zastanawiałem. Dosyć mocno ciekawią mnie skandynawki - po tym jak poznałem dwie Norweżki na wakacjach w Turcji. Wiadomo czarnoskóra panna to też jest temat do przerobienia. No i ostatnio jakoś mnie zafascynowała uroda rodowitych Francuzek.

#redpill #fwb #tinder #zwiazki

Z jakiego kraju / regionu - pannę chciałbyś poznać najbardziej?

  • Skandynawia ???????? ???????? ???????? ???????? 24.6% (50)
  • Afryka ???????? ???????? ???????? 3.9% (8)
  • Francja ???????? 5.9% (12)
  • Włochy ???????? 7.9% (16)
  • UK ???????? 1.5% (3)
  • USA ???????? 5.4% (11)
  • Ameryka Południowa ???????? ???????? ???????? 12.3% (25)
  • Japonia, Korea ???????? ???????? 29.1% (59)
  • Rosja, Ukraina, Czechy, Słowacja ???????? ???????? ???????? 9.4% (19)

Oddanych głosów: 203

  • 14
  • Odpowiedz
@Reiden: co ja mogę powiedzieć - mój brat był ze Szwedką. Bardzo fajna dziewczyna tylko jako koleżanka. Rozlazła się jakoś ta relacja- brak dramy. W sumie brak czegokolwiek
  • Odpowiedz
@Kamil___ one są przyzwyczajone do tego, że w domu rządzą. Co w Europie raczej nie jest standardem. To raz. A dwa to im zależy tylko na paszporcie z UE. Podobnie zresztą jak i Tunezyjczykom.
  • Odpowiedz
@neverwalkalone piszę na przykładzie Danii:

Jeszcze laski do ok 20 roku życia potrafią przyciągać taką delikatnością, ale zaraz później zaczyna się równia pochyła i to o bardzo dużym procencie nachylenia :)

Generalnie moje wrażenia są takie, że to babochlopy. Ani nie ubierają się kobieco intrygująco ani nie dbają o siebie. Do tego niski ton głosu też nie pomaga. Takie silne i niezależne jeszcze bardziej jak nasze witaminki:p

Jakbym szukał ziomka do counter
  • Odpowiedz