Wpis z mikrobloga

@Berserker_Amir: jesteś zadłużonym ćpunem z kryminalną przeszłością, dzwoni kolega i mówi "słuchaj Tomuś mam wolne pół miliona złotych połóż się a dostaniesz 20% z wygranej" Mefedroniarz dostaje pitos za walkę i extra hajs od ziomka. Tu nie trzeba być najostrzejszym ołówkiem w piórniku żeby dojść do wniosku że typ który położył ciepłe 400k żeby się samolotem przelecieć z gówniarą dla fotki na insta dla hajsu zrobi wszystko.
@imargam_2137 i spójrzmy jaka to jest #!$%@? abstrakcja..
Ja za te 400k mógłbym sobie ułożyć życie( wiadomo dalej pracując), a taki typ trwoniąc szanse o której niejeden marzy porobiony na konferencji prime mówi jakie to wnioski udało mu się wyciągnąć i że czysty jak łza choć mowa ciała mówi, że czysty to jest jedynie mefedron, który ćpa.

Karma to suka.
@karol-orf: tacy ludzie jak Tomuś Chic nie znają wartości pieniądza. Oglądałem dla beki jego relacje na IG gdzie płakał na landlorda że chce wyrzucić rodzinę z dzieckiem a wynajął sobie chatę za 8k na którą go niestać bo miała fajną windę do kręcenia storek i widok z okna XD to jest tzw umysł biedaka prosty przykład ktoś wygrywa 10 baniek w totka, jak nie jesteś rekinem biznesu to #!$%@? hajs w
@Berserker_Amir: @imargam_2137 njabardziej mnie rozwalilo, ze w swoim łbie juz był celebrytom 1 kategorii, dostał propozycje na hl za 80k, to chciał 100k. Czeczeny się zgodziły to powiedział, ze chce 150k. Kazali mu przyjechac do biura zeby sie dogadac to ich olał xD a pozniej mieszkanie przez pol roku bez prądu i swiatla ( ͡° ͜ʖ ͡°)