Wpis z mikrobloga

Cieszę się, że wreszcie jest zima! Co z tego, że niskie temperatury ułatwiają rosyjskim czołgom ofensywę? Co z tego, że ukraińskie Saszki zamarzają teraz w okopach? Świetna ta zima jest! Lubię ją! Fajnie skrzypi śnieg pod butami! Co z tego, że na drogach wypadki, w mieście korki, cierpią bezdomni! Przesiądźcie się do komunikacji, gamonie! Ja lubię zimę po prostu. Jakoś tak ładnie jest. Mama mnie nie goni na dwór, mogę siedzieć przed komputerem. Co z tego, że sezon grypowy i ludzie chorują? Patrzcie na pozytywy - nie ma komarów! Do tego moje tłuste cielsko mniej się poci! Że, co? Że na rower, czy pohasać motocyklem naokoło komina? Po co wam to?! Pedalarze i dawcy nerek! Można zawsze pojechać na narty w Alpy za tysiące złotych. Brak słońca? Depresja? Nie rozśmieszajcie mnie! Popatrzcie tylko za okno. Czyż nie jest pięknie? O jak lubię zimę, uwielbiam, o Boże jaki wyjątkowy jestem, jaki płatek śniegu.

#pogoda #polska #zima
  • 6
@quattro-ottavi: Mama kazała odśnieżyć 10 metrów chodnika przed oborą w której mieszkasz?

Dobrze, że jest wykop i można odreagować. Lepsze to niż wiadomość o tym, że jakiś przegryw zabił całą rodzinę, bo w styczniu spadł śnieg.