Wpis z mikrobloga

  • 0
@kexus512 ja nie mówię że to jest coś użytecznego czy co, ale te memowe są albo tak jak ich większość czyli szybki rug, albo coś jak shiba bonk lub floki, czyli aktywo spekulacyjne "bezpieczne" od ruga
  • Odpowiedz
@maliczek: przeciez to grupka ziomkow co ma z 8 takich podobnych sobie coinow na jedno kopyto co podbija volumen i transakcje botami pompujac sztucznje kurs, a potem z nienacka wyciaga zysk spuszczajac w kiblu naiwniakow. Wiem bo bylem chyba w 4 ich ,,projektach” xD
  • Odpowiedz
@maliczek: wif coraz bardziej staje sie popularny min. na twitterze, pełno osób tworzy memy z nim itd. Niedawno pojawił się na bybit i prawdopodobnie w najbliższym czasie pojawi się też na binance wiec ma jeszcze potencjał do wzrostu
  • Odpowiedz
  • 0
@aversxx staram się wyważyć chęć zysku z chciwością, póki co +80 proc (przy dość dużym jak dla mnie kapitale), ale jak pomyślę że może to być druga shiba lub floki (nie jestem na bieżąco w sprawach meme), tu mi się tak dość fajnie wszystko spina, i ta cena "normalna", a nie 100 zer po przecinku, jak dojdzie do 1 dolara to wyciągnę wkład plus kilka tys jako nagrodę, jeśli zacznie spadać to
  • Odpowiedz