Wpis z mikrobloga

Czy wy sobie wyobrażacie jaka by była afera gdyby powstał taki program ale gdzie to facet kobietę zdradza, a potem do niej wraca i opowiada przed kamerami całej Polsce, że ta go już nie zaspokaja, bo ma problem z suchością pochwy? ( _)

Swoją drogą też bym miała problem ze wzwodem przy kimś tak obrzydliwym jak ta kobieta.

#p0lka #zwiazki #seks #zdrada #kukold #obrzydliwe
WielkiNos - Czy wy sobie wyobrażacie jaka by była afera gdyby powstał taki program al...
  • 56
  • Odpowiedz
@WielkiNos tez mialem problem ze wzwodem po zdradzie i tu nie chodzilo o to ze nagle zbrzydla tylko z tylu glowy mialem ze jest #!$%@?. Na szczescie ostatecznie kopnalem w dupe, potem festiwal pierogow a docelowo mam taka ktora jest mlodsza, fajniejsza i mam wzwod 6h dziennie od samego tego co wypisuje caly dzien ( ͡ ͜ʖ ͡) zas wieczorem spotkaniach to juz konkret petarda. Takze nie
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Jeśli dorosła osoba przekłada życie seksualne, nad dobro dzieci, to powinna stracić prawa do tych dzieciaków i płacić na nie alimenty:p

Chyba dobro najmłodszych jest najważniejsze, a ta pani ma jednak inne priorytety.

Bez sensu to prawo rodzinne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@WielkiNos widziałam to dzisiaj w tv i zastanawiam się dlaczego ktoś pierze brudy rodzinne przed całą Polską xd zastanawiam się też czy pokażą tego kochanka xd
  • Odpowiedz
@WielkiNos no ok. Laska #!$%@? i można powiedzieć, że szon ale spójrzcie na tego typa.
Przecież koleś na bank ma tu konto. On swoim zachowaniem aż prosi się o zdradę i jeszcze lepe na pysk na koniec
  • Odpowiedz
Przecież koleś na bank ma tu konto.


@Notes: XD no i? Ty też masz tu konto, w dodatku pisałeś, że jesteś 3/10 xD

@WielkiNos: mnie jednak interesuje coś innego. Zauważ, że przez biologię każdej babie wysycha dziura po zapoznaniu się z chłopem z filmiku (piszę na temat tej nagranej sytuacji), a gdyby baba coś takiego zagrała to pojawiłoby się pełno spermiarzy gotowych ją uszczęśliwić.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: #!$%@? 2k24 a ludzie dalej wierzą żę takie rzeczy są prawdziwe japierodle xD śmiejecie się ze starych osób oglądających wiadomości a sami w takie gówno wierzycie xd
  • Odpowiedz
  • 1
@WielkiNos Wina faceta, że jest gamoń. Oni są po rozwodzie, ona się puszczała z fagasem 2.5 roku. A gdy kochaś ją zdradził to wzięła dzieciaki i wróciła do gamonia, który ją przyjął. Nie wina baba, że facet to #!$%@? i daje się poniżać.
  • Odpowiedz
"tak się stało, jak się stało"- kobieta jak zwykle tak dobiera słowa, by spadła z niej odpowiedzialność za wyrządzone krzywdy. To nie ona winna, to ślepy los tak sprawił.


@Jurga09: obie zdradzające płcie używają tych hasełek
  • Odpowiedz