Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna #rosja #moderacja Kiedy widzę jak bezczelny troll kijowski @zafrasowany, wrzuca oczywistego fejka: https://wykop.pl/wpis/74611323/rosjawstajezkolan-podmoskiewski-podolsk-rosja-wojn i tak sobie ten fejk wisi i zbiera od ameb niezasłużone plusy, oczywistym dla mnie staje się, że ukrofile zrobiły sobie z wykopu swój prywatny folwark, a moderacja tylko pilnuje, żeby nikt im za bardzo nie bruździł. Takie tu mają cieplarniane warunki, że mogą praktycznie bez żadnych konsekwencji uprawiać na chama najgłupszą nawet dezinformację i prawie nikogo to nie obejdzie¯\(ツ)/¯
I tylko jakiś wyjątkowy naiwniak mógłby wyrazić swoje zdziwienie:
-Ale jak to? Przecież wiadomości powinny być przede wszystkim prawdziwe!
-He, he, prawdziwe? A na co to komu? Ważne żeby kacapków dupa piekła( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 7
  • Odpowiedz
jedź spawać rury żeby gówno znów nie wybiło


@manjan: Widzę, że mam do czynienia z fachowcem, który zna się na tej robocie. Chłopie, czym prędzej zabieraj dupę do Kijowa! Tam też ostatnio gówno wybiło, jak się spiszesz to może cie nawet Kliczko po plecach poklepie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pelikan-z-wykopu-lvl99: Faktycznie kilkanaście sekund szukania i już znalazłem jakieś informacje, że zdjęcie prawdopodobnie może pochodzić z Rosji, ale nie z okolic Moskwy, ale jakiejś pod arktycznej północy, gdzie temperatury dochodzą do tak niskiej wartości, że dzieją się takie rzeczy w budynkach i ktoś postanowił to obfotografować robiąc serię zdjęć, bo ciekawie wygląda.
Z tego co widzę to obraz już latał w necie w 2021 roku, więc co to ma do aktualnych
  • Odpowiedz