Wpis z mikrobloga

@Hatsune_Kitku wypełniacz w policzkach, usta powiększone, schudła - to na pewno. Chyba operacja nosa była i możliwy kwas w żuchwie. Plus zdjęcie po prawej to selfiak, a po lewej ze ścianki- inna proporcje twarzy że względu na aparat.
@Hatsune_Kitku: Ona już chyba przed 3 sezonem coś #!$%@?ła z ryjem bo z tego co pamiętam to była spora różnica jak wyglądała w 1,2 a jak w 3 sezonie. Ewidentnie #!$%@?ło od kaski i popularności bo ona z ryjca to raczej nie miała co sobie zarzucić
one wszystkie wybierają ten sam szablon i wyglądają jak z jednej formy. Myślę że w głowach tych kobiet jest tak że jak nie jesteś przerobiona na klona to nie jesteś ładna. Zbiorowa psychoza


@NdFeB: najśmieszniejsze, że potem jeszcze ty jako mężczyzna usłyszysz, że PRZECIEŻ TO WASZA WINA, BO WY WOLICIE TAKIE KOBIETY xD

kobiety pod wpływem im bezmyślnie pchają się pod nóż, jakby chodziło o jakieś modne spodnie, a ingerencje w
@Herubin

@Hatsune_Kitku Zawsze mnie zadziwiało jak to jest, że Azjatki potrafią być zmienione z brzydala w piękność za pomocą masy operacji a u białych kobiet działa to zupełnie odwrotnie.


Jak się to robi dobrze, to nawet nie widać że coś było robione, no ale takie przypadki nie są medialne xD
@Hatsune_Kitku wychodzi na to, że jeszcze na początku roku miała "tylko" nos zrobiony, a teraz to już pełno wypełniaczy przy szczęce... Chociaż już na zdjęciach z jakichś comiconów widać, że czoło i okolice oczu tez miała spuchnięte
@Hatsune_Kitku ostatmio kolezanka mnie zagadała, że idzie robić w tym roju wypelnianie zmarszczek i sobie usta zrobić. I pyta się mnie, czy pójdę z nią xD mam zmarszczki, ale zaraz 30 lat kończę i jakoś nie widzi mi się chodzenie co pół roku na wypełnianie bruzd mimicznych, gdzie jestem bardzo ekspresyjną osobą. Nie mogę ogarnąć tego, dlaczego jest taki na to nacisk :P
Z jednej strony tłumaczenie, że to poprawia samopoczucie, ale