Wpis z mikrobloga

  • 67
@obuniem: ehh, no właśnie o tym pisałem w pierwszym komentarzu ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiem, że są, ale to jednak inne chrupki (mimo tej samej nazwy, firmy etc.). Po prostu te stare były jakieś takie przeładowane przyprawami, aż pomarańczowe w niektórych momentach, palce to się lepiły od przypraw ( ͡° ͜ʖ ͡°) a dzisiaj są takie bledsze raczej. Ale może to tylko takie
@MgrMarecki: kluczem jest msg, dalej kombinujesz sam, przyprawę można zrobić z czegokolwiek, możesz zrobić nawet posypkę z sera bądź keczupu, w necie są tutoriale jak to robić i nie jest to trudne, ale MSG to must have w takim przypadku.
@Horkheimer to już i tak ta "nowsza" wersja, po rebrandingu, ja pamiętam jeszcze starszą wersję tego opakowania, przed elo cool ziomkiem MYSTER SNAKIM
@Horkheimer: trochę tak w temacie chipsów, wczoraj jadłem laysy paprykowe po jakieś dłuższej przerwie, tak pewnie ze 4-6 miesięcy i zawsze pamiętałem je jako bardzo mocno przyprawione, tam nie tyle było czuć paprykę co szerokie spektrum przypraw, a tym razem bieda w smaku, to już paprykowe z biedry są bardziej intensywne. Też ma ktoś podobne odczucia? Coś pozmieniali?
@Horkheimer ojjj tak, tez tak uważam. Kupiłam je dwa dni temu, niby to samo, ale nie do końca. Nawet strukturę maja inna, tamte aż podniebienie harataly, a te takie już normalne. Ech nawet nie umiem tego wytłumaczyć xd
@obuniem stacjonarnie kosztują ok. 4 zł w Carrefourze, w Żabce są zazwyczaj po 4,99 zł.

BTW Star Foods w 2005 roku zostało przejęte przez PepsiCo i produkcją zajmuje się teraz Frito-Lay, w Polsce zachowali stare marki, ale np. te serowo-pomidorowe "Łapaki" postanowili też wypuścić za granicą i można je tam kupić jako Cheetosy, dokładnie ten sam smak co u nas, częściowo nawet u nas je produkują i lecą na eksport.
Templar - @obuniem stacjonarnie kosztują ok. 4 zł w Carrefourze, w Żabce są zazwyczaj...

źródło: temp_file5802748271357745143

Pobierz
@rzaden_problem: @Horkheimer: jak dla mnie to wcale Mister Snaki nie były zbyt mocno przyprawione, już prędzej Laysy Złocisty Kurczak, czy Bekonowe :D. Albo maczugi keczupowe. Albo niektóre smaki flipsów. Ale fakt, dzisiejsze Mister Snaki prawie nie mają smaku wcale. PS. Najlepsze Mister Snaki to były ziemniaczano-serowe :D:D

A jeśli o Laysy chodzi, to właśnie kiedyś ciągle jadłem zieloną cebulkę czy fromage, a ostatnio jak fromage kupiłem, to nie dało się