Wpis z mikrobloga

@Davvs: najlepsze jest to że "specjaliści" z pisu sami sobie to przygotowali bo jak słyszę i czytam to każda ta akcja Tuska, albo ostatnia Bodnara opiera się na nieskutecznym wprowadzeniu jakichś przepisów przez Kaczystów, 8 lat siedzieli niemal nieograniczeni i nie potrafili wprowadzić skutecznego zabezpieczenia przed utratą władzy, a teraz Tusk ich rozjedzie ich własnymi przepisami jak Ziobrowe doprowadzenie Kamińskiego i Wąsika,

ale pięknie się sypie całe house od duda xD
bn1776 - @Davvs: najlepsze jest to że "specjaliści" z pisu sami sobie to przygotowali...

źródło: zTC0LkObURqTRT7bfj7om8LsZygbLsqCZR1JMLaaPfo

Pobierz
  • Odpowiedz
@Davvs: Dudu z resztą ekipy może na arenie międzynarodowej liczyć teraz tylko na psychoprawaków myślących, że pensja minimalna na poziomie 800 dolarów to socjalizm. Mieli okazję normalnieć, mieli okazję budować soft power. Woleli to olać no to trudno.
  • Odpowiedz
@Davvs: przeraża mnie ilość proPiSowskich komentarzy pod tym artykułem. Ostatnio pojawiają się informacje, że ich trollfarmy poznikały, mam nadzieje ze nie jest tak ze sie po prostu przeniosły na międzynarodowe media bo wiedzą że w Polsce już przegrali. Ale to też mogą być klasyczne Ruskie trolle i boty, oni zawsze popierają tych którzy na zachodzie robią największy #!$%@?, więc to co robi PiS to dla nich jak scenariusz z mokrego snu
  • Odpowiedz