Wpis z mikrobloga

Dziewczyny powinny się koncentrować na czas po odsiadce i coś z sobą zrobić. A chłopcy dobrze jeść i jakaś siłka czy coś. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@darino:

a chłopcy dobrze jeść

Widać, że w pierdlu nie siedziałeś.

Ja co prawda też nie, ale tak się składa, że orientuję się jakie przysmaki są tam serwowane. Mielonka, która nawet psa nie widziała, tylko buda zmielona z budą, to wprost idealna pożywka do robienia formy.
  • Odpowiedz
@KosmicznyPaczek: ale mnie denerwuje, gdy różowe starają się manipulować otoczeniem za pomocą "braku codziennej charakteryzacji".
Tak to po pączki nie wyjdzie z chałupy bez mejkapu, bo sąsiadka może zauważyć jego brak, ale wsadzą ci męża za kraty to cała Polska musi się dowiedzieć jaka jesteś brzydka.
  • Odpowiedz
ale mnie denerwuje, gdy różowe starają się manipulować otoczeniem za pomocą "braku codziennej charakteryzacji".


@keep_movin: Jakby się pomalowała, to byś pisał jak to rożowe niby takie rozżalone a mordę smarować to mają czas. Myślę,.że.#!$%@?ą cię ogólnie.
  • Odpowiedz
@keep_movin: Xd one są aktorkami. Mają wyprane łby przez służby i teraz grają role "smutnych żon". To nie jest tak, że mogą sobie z dnia na dzień zacząć żyć na nowo ;) oj nie nie nie. Będą #!$%@? do końca życia dźwigać ten ciężar i żyć w strachu :))
  • Odpowiedz
@retropedro666: wiem, były już takie, które na "tragediach" porobiły kariery, np. smoleńsk, śmierć adamowicza.
Ale jak spojrzysz wyżej to kilkadziesiąt osób (do tej pory) uważa, że to ja się przyjebuję niepotrzebnie, bo nie lubię różowych (xD), a wcale nie uważają, że one grają.
W ogóle o czym tu dyskutować, to jest pis, tam nie ma nic prawdziwego. Wszystko to jak w truman show.
  • Odpowiedz
  • 0
@bigos555 ale to jest strategia pr'owa. Tak samo wszystkie influ przepraszają za swoje afery. One mają konkretny makijaz- matowy, neutralny. Podkreślone różowe tony w twarzy, żeby wyglądały na zapłakane. Blondi na tym zdjęciu się rozjechały loki, ale uwierz mi, że utrzymanie takiej fryzury w jakiej ona dzisiaj była w sejmie to 40 minut pracy i w Warszawie z 800 zł dla fryzjera co 2 miesiące :)
  • Odpowiedz
  • 0
@bigos555 no akurat tą na wyglądanie żałośnie jeszcze mi się nie zdarzyło, ale jak najbardziej mając jakiś cel dobieram do niego wygląd, który mi ten cel ulatwi
  • Odpowiedz
@exom123: czyli baba, która ma 50 lat nie maluje się?
Ja tu przecież śmieję się z taktyki jaką obierają baby. Widziałeś może kiedyś jakie filmiki wrzucają baby, które przepraszają za coś?
Zawsze jest tak, że nie malują się wtedy, albo malują jeszcze tak żeby podkreślić, np. worki pod oczami. No, trzeba dodać dramaturgii do tego co mówią.

Tutaj to samo, celowo wyglądają jak zmokłe kury żeby wzbudzać litość, Oj, jakie bidulki,
  • Odpowiedz