Wpis z mikrobloga

@Fabriczo: dlaczego baxton to pdf? Ale tak racjonalnie, też nie lubię grubasa oślizgłego za jego krzywe ruchy i to jakie ma podejście do ludzi ale napisanie do 14latki że w cyce ja wyrucha dla beki to jeszcze nie pedofilia tak mi się wydaje przyponajnniej
  • Odpowiedz
@Pepec: ale 14 latka to jest osobnik bez cech płciowych drugorzędnych więc nie można być pedofilem tak czy siak. O tej fotce to nie słyszałem ale cóż grubas jest oślizgły i jemu nie powinno się powierzać żadnych tajemnic takie są fakty
  • Odpowiedz
@qscc: nie ważne ile twoja córka będzie miała lat zawsze w takim wypadku będziesz jej bronił bo to twoja córka :D ale.taka jest natura że kobiety są od dawania XD i kiedyś jak ci się trafi nie dają Boże córka to będzie miała 16-20 czy 25 lat ktoś ją wreszcie puknie i potem będzie pukana aż do menopauzy xd
  • Odpowiedz
Jakby mi 21 latek cos takiego napisal do 14 letniej corki to sam bym go wyruchal w cyce


@qscc: ani on nie miał 21 lat, ani Ty ni będziesz miał nigdy córki
  • Odpowiedz
@hugoooo: miało być że z cechami drugorzędnymi nie wiem dlaczego tak napisałem ¯\(ツ)/¯
@qscc nie uprawienie seksu tylko mowa jest o baxtonie który był w posiadaniu jakiegoś softa rzekomej 14 latki. Moja wypowiedź odnosiła się do tego co.kto by zrobił gdyby ktoś napisał do jego córki że ją puknie i moja odpowiedź brzmiała że nie ważne w jakim wieku będzie jego córka ojciec zawsze będzie ja bronił przed pukaniem ale od
  • Odpowiedz
nie ważne w jakim wieku będzie jego córka ojciec zawsze będzie ja bronił przed pukaniem


@21kongowariacie37doCarlin23km2115: aha czyli ojciec będzie bronił 30 latki przed seksem z narzczonym czy mężem? ok teraz rozumiem. Zwyrol miał dużo więcej na batona zrozum, on widział wszystkie screeny jakie są, te z z nudesami olciak pewnie też, a udostępnił tylko jeden. proszę cie przestań #!$%@?ć. sama olciak o tym mówila w wywiadzie ale potem zmieniła magiczne
  • Odpowiedz
@Pepec: ale dlaczego pomawiasz? z tego co wiem to Boxdel wysłał softa olciak koledze, a ten rozesłał to dalej, co potwierdziła sama olciak. Olciak wtedy miała 15 lat, a nie 14 co sama potwierdziła w wywiadzie, więc skąd to info, że rozsyłał niby nudesy 14-latki?
  • Odpowiedz
A jak miała 15 lat to zmienia postać rzeczy, przecież to normalne mieć takie fotki niepełnoletnich dziewczyn w telefonie. Przepraszam za pomówienia.
  • Odpowiedz