Wpis z mikrobloga

Dziewczyna zaprosiła do siebie kolegę na oglądanie filmu i kiedy razem leżeli zaczął ją dotykać. Faceci w komentarzach uważają, że kolegów się nie zaprasza na oglądanie filmu sam na sam i było to zaproszenie na seks. Kobiety są zszokowane komentarzami, bo nikt nie ma prawa nic od nich chcieć i wspólne oglądanie filmu z kolegą nic nie oznacza. Kto ma rację?

#ankieta #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pieklomezczyzn #pieklokobiet #podrywajzwykopem
WielkiNos - Dziewczyna zaprosiła do siebie kolegę na oglądanie filmu i kiedy razem le...

źródło: temp_file1079260284014952583

Pobierz

Czy zaproszenie faceta do siebie na film to zaproszenie na sex?

  • Tak 44.9% (3834)
  • Nie 26.7% (2280)
  • Trudno powiedzieć 28.4% (2426)

Oddanych głosów: 8540

  • 174
  • Odpowiedz
@blargotron: Nie cytowałem ciebie, ja cię pozdrawiałem, bo widzę, że też myślisz tu dość analitycznie, podobnie jak ja :)
Do tego ja też nie miałem partnerek seksualnych, ale widzisz, autorka i większość osób tutaj obecnych partnerów mieli... mimo to widzimy tutaj dużą rozbieżność, brak jednolitej odpowiedzi na pytanie jak takie prawidłowe zachowanie powinno wyglądać
  • Odpowiedz
@WielkiNos przecież to proste jak budowa cepa jak ci się facet podoba to jest seks a jak jest gruby i łysy to tylko kolega i może ci kupić diamenty i 100 róż a i tak będziecie grać tylko w bierki
  • Odpowiedz
@WielkiNos: A co to za różnica jaka była intencja? :D Przecież w relacjach damsko-męskich jest pełno niewerbalnych komunikatów. Co jest złego w tym, że facet, który leży przy kobiecie, spróbuje jej dotknąć? Eskalacja intymności właśnie często dzieje się bez słów. Pierwszy pocałunek to zwykle po prostu wyczucie tej odpowiedniej chwili, wzięcia za rękę, objęcie itd. Jakby nasi przodkowie się o wszystko pytali i do wszystkiego podchodzi jak paranoicy, to by nas
  • Odpowiedz
@WielkiNos lepiej niech Mirki nie biorą na serio wyniku sondy, bo nie raz po łapach dostaną. Zaproszenie na film może oznaczać, że dziewczyna cie lubi, może chciałaby lepiej poznać, może widzi w tobie opcje dobrego partnera, a może ma na ciebie ochotę. Oczywiście może też po prostu chcieć spędzić czas w trybie friendzone. Dlatego "trudno powiedzieć" to lepsza opcja.
  • Odpowiedz
@onepnch XD masz dość ulomne podejście do życia i nie mierz wszystkich swoją własną miarką.
Dosłownie każdy mój znajomy który opowiadał swoje doświadczenia może służyć jako zaprzeczenie.
Ludzie po prostu muszą się odpowiednio komunikować a podświadoma myśl o zaproszeniu na film>ruchanie.exe to niezłe upośledzenie kulturowe
  • Odpowiedz
@WielkiNos pytanie powinno brzmieć "czy myjesz siura czy nie" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Otóż na wszelki wypadek myjesz, nie ma co się czarować.
Czy leżąc z koleżanką w jednym łóżku będąc zaproszonym na film można to inaczej zinterpretować - otóż TAK albo ten gatunek zwyczajnie wymrze
  • Odpowiedz