Wpis z mikrobloga

Witam, chcę brać fenibut częściej niż zwykle. dlatego kieruje moje pytania do fenibutowych expertów:
1,Ile lat/miesięcy bierzesz fenibut?
2.Ile dni w tygodniu i o jakiej porze bierzesz fenibut?
3.Jakie dawki bierzesz, szczegółowo?
4.Co robisz żeby fenibut "działał"?, slyszalem ze nie wolno brać często bo działanie słabnie
5.Masz jakiekolwiek informacje o zmianach w mózgu/złych konsekwencjach brania latami/miesiącami fenibutu? #phenibut #fenibut
#fobiaspoleczna #narkotykizawszespoko Mozecie opd na pw
  • 11
  • Odpowiedz
@supermano: Nie jestem ekspertem, ale kilka opakowan zjadlem.
1. stosunkowo krótko brałem, bo tolerka rosła w chorym tempie i kompletnie sie to nie oplacalo.
2. codziennie
3. 500mg, pozniej po 1-2g dziennie
4. chyba jedyna opcja, zeby przeciwdzialac tolerce to brac go okazyjnie
5. nie odczulem nic negatywnego

Przesiadlem sie na pregabaline, bo ta u mnie dziala podobnie, a nie zauwazylem rosnacej tolerki. Wychodzi zdecydowanie taniej
  • Odpowiedz
@supermano: fenibut to jest spoko na pierwszy raz, albo raz na parę miesięcy. Tolerka rośnie cholernie szybko. Na pierwszy raz 1.5g poczułem, za dwa dni 3g nie poczułem praktycznie. Środek tylko na przetestowanie i tyle.
  • Odpowiedz
@supermano: XDD

głupi pomysł tolerancja szybko leci, proch przestanie działac dojdziesz do chorych dawek a kiedyś w końcu trzeba będzie odstawić no i lipa. Bo zespół abstynencyjny przy modulacji GABA jest obrzydliwy. Nieważne czy pregabalina, phenibut czy benzodiazepiny. Trochę czasu już to stosowałem więc z jednej strony nie polecam a z drugiej strony wiem, Że zrobisz po swojemu
  • Odpowiedz
1,Ile lat/miesięcy bierzesz fenibut?

2.Ile dni w tygodniu i o jakiej porze bierzesz fenibut?

3.Jakie dawki bierzesz, szczegółowo?

4.Co robisz żeby fenibut "działał"?, slyszalem ze nie wolno brać często bo działanie słabnie

5.Masz jakiekolwiek informacje o zmianach w mózgu/złych konsekwencjach brania latami/miesiącami fenibutu?


Poznałem tego mościa jakieś trzy lata temu. Kupiłem sobie wtedy jeszcze na allegro puszkę REVANGE 100g. Mam ją do dzisiaj i jest tam jeszcze spory zapas. Pierwszy raz wziąłem
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer: @Jakis_Leszek pewnie zalezy od dawek. ja z 300mg dziennie jakos po ponad roku brania bez dnia przerwy zszedlem do 0 z dnia na dzien. Kilka dni mialem problem ze snem no i delikatny zjazd humoru, no ale powiedzialbym ze porownywalny z powrotem do humoru sprzed zazywania. Kwestia pewnie osobista. Tak samo jak pelno w internecie opinii, jakoby po pregabalinie tylo sie w zastraszajacym tempie, u siebie nie zauwazylem nic a
  • Odpowiedz
Ja ostatnio biorę dość sporo i często (2-3 razy dziennie po 2g) i nie zwiększam dalej dawki, raz działa lepiej raz słabiej ale generalnie dużo lepiej się po tym pracuje i ogólnie mi żyje niż podczas picia alko. Propo ciężkiego odstawiania to fakt, ale nie jest tak źle (pierwsze dwa-trzy dni faktycznie mocno lekowo, ale wystarczy pić piwko w momentach kryzysowych i jest lepiej). W grudniu zrobiłem sobie 2 tyg przerwy i
  • Odpowiedz