Wpis z mikrobloga

@Hajak: Ehhhhhh wampirku co ty musiałaś odwalić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Szczególnie smutek jak przypomnimy sobie, jakie Mel miała problemy w przeszłości ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale przynajmniej na tyle "spoko", że teoretycznie pożegnali się bez żadnej dramy. Gdzieś czytałem, że chcieli jej dać graduation i nawet pożegnalny stream, ale zdecydowała się na taki krok z oficjalnym odejściem za swoje winy. Więc to
  • Odpowiedz
  • 1
@dwaemu: Nic, ale nie ukrywam że nie zagłębiałem się za bardzo. Wydaje się że pożegnali się na względnie dobrych warunkach, więc nie chce sobie psuć tego "ostatniego wrażenia" ()

@BlackReven: Porównując do tego jak to wyglądało przy Rushii to tutaj wręcz nie było żadnej dramy. Najbardziej zaskakuje że tak szybko to nastąpiło, jeszcze przedwczoraj normalnie streamowała a dziś jeb taka informacja. Również podejrzewam że
  • Odpowiedz
@Hajak:

No i tutaj też bym nie winił tego że to japońska firma, wiadomo że tam mogą jeszcze sztywniej trzymać się zasad, ale akurat złamanie NDA praktycznie na całym świecie jest dość mocno tępione.


Wiesz, mi chodziło o honor, rytualne bukkake i popełnienie sudoku xDDD

Tylko pytanie, czy tam młodsze pokolenie nadal jest tak nastawione i uczone czy jednak już bardziej ma bardziej oversea spojrzenie ( _)
  • Odpowiedz