Wpis z mikrobloga

  • 1
@Maceto: no tak, ale formalnie nie ukończył ( ͡° ͜ʖ ͡°), żeby nie było. Sam uważam, że teraz tylko niektóre kierunki studiów mają znaczenie w obliczu natężenia studiów typu ZARZĄDZANIE POLEM NAMIOTOWYM
  • Odpowiedz
@twoj_starrry: teściu mojego brata robił kiedyś w jednej ze spółek skarbu państwa. No robił tam po znajomości jeszcze od czasów AWS. Typ był po zawodówie, nawet chyba matury nie miał. Opowiadał jak w pewnym momencie strasznie, wszyscy zaczęli cisnąć o wyższe wykształcenie. Bardzo modne się stało "załatwianie" dyplomów różnych stopni. Można było kupić sobie licencjat, inżyniera, magistra, doktora.. Tańsze dyplomy były od dawno nieistniejących uczelni (ktoś zwyczajnie zajumał pieczątki i wzorniki
  • Odpowiedz
@twoj_starrry: czarnek to jest doktor po katolickiej uczelni, powinny być dla nich oddzielne tytuły doktora katolickiego czy jakoś tak, żeby można było ich odróżnić. Podobnie niektórzy po prawie kanonicznym tytułują się tytułem prawniczym.
  • Odpowiedz
studia mają się nijak do inteligencji człowieka


@M4YU: trochę jednak większa szansa, że studia skończy inteligentny, a nie przygłup. To nie przypadek, że np. bosak 3 razy próbował i ani razu się nie udało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Inna sprawa, że pisowcy to mają te doktoraty w wyższych szkołach robienia hałasu
  • Odpowiedz
@twoj_starrry: koledze ze studiów uczelnia zmieniała oceny w indeksie z poprzednich lat tak by miał średnią pozwalającą iść na studia doktoranckie, bo potrzebowali jakichkolwiek doktorantów, inaczej musieliby zamknąć możliwość robienia doktoratu z braku chętnych i kasa by przepadła oraz praca dla profesorków xD
  • Odpowiedz
Czarnki


@twoj_starrry: ten to chyba tytułem profesora się nawet odnosi. Kiedyś Matczak do tego nawiązał, "że jego rówieśnik, również profesor, pan Czarnek...". Porównać Czarnka i Matczaka to jak taczka z jednym kołem przy łaziku co se jeździ po Marsie j puszczac drona.
  • Odpowiedz
@Boncz3k: Nie wiem skąd to ciągłe szkalowanie KUL i twierdzenie że to pisowska uczelnia. Zobaczcie sobie skąd wywodzi się kilku nowych urzędników nowej władzy (m.in. wiceszef NIK).

Tam propisowska jest tylko katedra prawa konstytucyjnego z której akurat wywodzi się Czarnek. Już bardziej UMCS w Lublinie ma z byłym rządem powiązania, chociaż najbardziej polityczne i #!$%@? pod względem upolitycznienia jest UW, gdzie każda katedra układa się w jakiś sposób z jakąś partią.
  • Odpowiedz