Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #samochody

Panowie jaki rodzinowóz byście polecili w cenie około 30 tyś. ?
Główne czynniki:
-tania eksploatacja
-duzy bagażnik może być kombi
-nadający się do podtlenku biedy

Diesle odpadają bo dużo się kręcimy po okolicy, czasem dalszy wyjazd.

Dziękuje za odpowiedzi za te mniej poważne też :P
  • 23
  • Odpowiedz
@Kacman90:

rodzinowóz


Jak więcej niż jedno dziecko to patrzyłbym na minivany raczej niż na kombi. Sam niedawno zmieniłem bo żona w ciąży i po analizie sytuacji gdzie trzeba włożyć z tyłu dwa foteliki i do tego wózek z gondolą wyszło mi że jednak minivan zapewnia jeszcze odrobinę miejsca na zakupy czy jakiś bagaz. Do tego żona bardzo chciała minivana bo latwiej dziecko do fotelika włożyć i zapiąć.
  • Odpowiedz
@Kacman90: kumpel ma 2.0 tylko trzeba regulować zawory. Jeździ nie narzeka. akurat ma mk2. W fokach mozna dorwać fajne wyposażenie, ja miałem 2.0tdci z chyba wszystkim łącznie z grzaniem dupy. I jak trzymasz na zewnątrz to ogrzewana przednia szyba to mistrzostwo
  • Odpowiedz
Chrysler 300C


@Archaniol_bo_rzyga_bryje: Spoko fura w automacie, ale jak z dostępnością i cenami części? Spalanie już pomijam przy tych silnikach, co tam montowali..

powiedziałbym kombi Megane 3 2.0T


@albercik_: Powiedziałbym Laguna III 2.0T w kombi, ale z tego samego powodu, co Ty, nie polecę xD Chore #!$%@? ceny, chore!
  • Odpowiedz
Spoko fura w automacie, ale jak z dostępnością i cenami części? Spalanie już pomijam przy tych silnikach, co tam montowali..


@Zielony34: Do pierwszej generacji jest bardzo dobra dostępność części w Polsce, nie są one też jakoś bardzo drogie. Jest polska grupa na facebooku poświęcona temu modelowi.
  • Odpowiedz