Wpis z mikrobloga

@Prawar ja rozumiem, że można mieć cichy marketing, ale oni wczoraj pokazali screeny (czyt. wygenerowane obrazki) sprzed roku, więc może tak naprawdę to chodzi im o September 2025, bo gra pewnie jest w powijakach. Może to nasze fanowskie wyczekiwanie staje się nieznośne, nie mam pojęcia.
@SgtPepper1942: @Prawar Ja osobiście mam teorię, że Oni specjalnie opóźniają grę i chcą ją robić jak najdłużej tylko po to żeby mieć cały czas pracę. Już tłumaczę o co mi chodzi. Jak dobrze wiadomo w ostatnich latach dość częstą praktyką w studiach gier jest zwalnianie 3/4 załogi studia tuż po wydaniu gry. No i tu zaczynają się schody, jak wiadomo grę tworzy ukraińskie studia które aktualnie znajduje się w Czechach. Teoretycznie
via Android
  • 2
@Ratusz1 Na tym się nie znam, więc się nie wypowiem. Tak czy inaczej odbije im się to czkawką, to więcej niż pewne.
Dla mnie ta gra może nie wyjść, traktuję ją jako ciekawostkę. Na początku było ukłucie, ale im głębiej w las, tym gorzej. A brak Mirosława Utty to już w ogóle zero szacunku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@SgtPepper1942 Cała ta sytuacja przypomina mi pewną część Duke Nukem,
@Ratusz1: Teoria ciekawa, ale może bardziej chodzi o to że boją się że szanowny pan Siergej Grigorowicz uzna że nie chce mu się znowu robić gier i szybciutko zamknie studio tak jak to zrobił w 2011 roku żeby mieć więcej hrywien na chlanie Pepsi więc tak to przedłużają żeby też nie było wymówki żeby studio zamknąć tu i teraz.
supra107 - @Ratusz1: Teoria ciekawa, ale może bardziej chodzi o to że boją się że sza...

źródło: image

Pobierz
@Ratusz1: Ale #!$%@? głupoty. Przekładają premierę bo chcą wydać dopracowany produkt - od tego zależy ich przeszłość. Przecież jakby gra była na premierę w takim stanie jak Ceberpunk 2077 to Grigorowicz musiałby chyba zamknąć całe studio xD Jak spełni oczekiwania i na siebie zarobi to zrobią fabularne DLC i zaczną pracę nad Stalker 3 czego sobie i wszystkim fanom tego uniwersum życzę.
@Prawar: Po co ci lektor jak będziesz mieć napisy? Wiesz dlaczego był lektor w starej trylogii? Bo GSC nie wpadło na to że trzeba zaimplementować do gry napisy. Tak! Wyobrażasz to sobie? Na szczęście w 2 robionej na Unreal Engine 5 napisy będą bo czemu nie? Dlatego lektor jest nie potrzebny.