Wpis z mikrobloga

  • 2
OP ewidentnie trolluje, a Ci się spuszczają, że Bush chodził w takim zegarku a Obama w takim i jeszcze fotki podrzucają. No #!$%@? xd
  • Odpowiedz
  • 13
@assninja: Kaczyński tym ruchem pokazał, że jest w stanie polączyć ludzi o różnych poglądach. "Mam różne buty, w mojej partii mogą być też ludzie o różnych poglądach". To był gest, który ponadprzecietnie inteligentynych ludzi przekonał żeby zagłosować na partie Prawa i Sprawiedliwości.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mowi: jaki umysł biedaka XD może niech on jeszcze założy czapke ze smigłem i trampki, też będziesz mówić ze git XD niektóre rzeczy niewypadają. I absolutnie nie chodzi o to, żeby zakładać drogie zegarki, ale klasyczne, jak na stanowisko przystoi XD
  • Odpowiedz
@alverini: jakby latał z rolexem to Matecki by sral przez następne 5 lat a tak garmin Hołowni kroczki policzy ile musi zrobić aby zaorać pisowcow xD
  • Odpowiedz
@alverini: oranie pisowców na posiedzeniach sejmu to sport ekstremalny. Nic więc dziwnego, że pan marszałek sejmu musi mieć dobry, sportowy zegarek, który dokładnie zmierzy potrzebne parametry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
#!$%@? chłop się zesral o smartwatch xD to przekaż na jutro? XD już nie macie się czego chwytać, byle wpadlo za wpis? XD
  • Odpowiedz