Wpis z mikrobloga

Ależ się wykopki zesrały pod wpisem WOŚP.

Pamiętajcie, jeśli PiS od lat walczy z fundacją, używając do tego m.in. telewizji publicznej, to wszystko jest w porządku.

Jeśli ta fundacja jakoś spróbuje delikatnie odpowiedzieć na te lata ataków to SKANDAL, FUNDACJA MA BYĆ APOLITYCZNA!!! MYŚLĘ SAMODZIELNIE, OWSIAK OSZUST KRADNIE!!!!!!

PS. Poniżej bonusowy wykres (źródło)

#wosp #bekazprawakow #bekazpisu
lubiepickakao - Ależ się wykopki zesrały pod wpisem WOŚP.

Pamiętajcie, jeśli PiS od ...

źródło: wosp

Pobierz
  • 27
@ketiow: bo WOŚPu nie kontrolują. PiSowi imponuje putinowski model.
Gwoli ścisłości: putinowski model polega na tym, że rosyjska władza kontroluje WSZYSTKO. Tam nie ma miejsca na oddolne zbiórki czy manifestacje. Nawet na manifestacje poparcia dla władzy, co może brzmieć absurdalnie, ale tak jest. Każda taka manifestacja musi zostać zainicjowana przez władze.

Dlatego PiS to denerwuje. Oni chcieli wykorzenić z nas ten gen samoorganizacji.
@lubie_pic_kakao: serio nie rozumiem czemu tak prawaki plączą o WOŚP XD Ja siedziałem w inkubatorze zakupionym przez te fundacje i #!$%@? no będę do końca życia wrzucać do puchy. Tyle siana PiS #!$%@? to wtedy ich mordy są cicho a jak zobaczą czerwone serduszko to już się zaczyna jazgot xD


@ketiow: pisiorki mają ból dupy, że owsiak na woodstock zapraszał ludzi którzy krytykowali pisowskie niszczenie państwa. A k0nfiarze jak zwykle
@ketiow: Możnaby jeszcze zrozumieć, jakby to plucie pojawiło się dopiero po kampanii wyborczej, gdzie bannery WOŚP faktycznie były dość polityczne... no ale wszyscy wiemy, że pisiory jechały po nim już od dawna. Jak ktoś cię zwalcza od lat, do tego stopnia że wymazuje serduszka z telewizji, no to nie może oczekiwać potulnego baranka.

Innymi słowy - walić ich, a Owsiak niech gra jak najdłużej. Jak prawaków boli, mogą nie wpłacać i
@lubie_pic_kakao: widziałem, aż mnie #!$%@? strzela jak widzę gownoargument, że Owsiak przez fundację jakoś przesrywa hajsy na jakieś swoje polityczne zachcianki. Fundacja od zawsze rozlicza się transparentnie, wszystkie informacje są do znalezienia w dziesięć sekund, ale narracja, że "Owsiak kombinuje i nie upublicznia rozliczeń" mimo to wciąż żyje i ma się dobrze. Ha tfu na śmierdzieli.
@lubie_pic_kakao pis to największe gowno, to nie podlega żadnej dyskusji i nie ma co na nich strzępić języka, wracają do rynsztoku, tam gdzie ich miejsce.
Wierzę w to, że obecny, wzorcowy rząd państwa demokratycznego, gdzie koalicję tworzą ugrupowania o czasem skrajnie różnych poglądach zadba o te częśc elektoratu, o którym wcześniej nie myślał (pisowi pozostanie elektorat skladajacy sie z totalnej patologi bez godnosci, jakies 10%, z czego polowa #!$%@? nie dotrze na
@Kremufka2137: taaaa i argument ten podnoszą #!$%@? pisowcy, gdzie wyszło że tylko z Funduszu Sprawiedliwości #!$%@? dosłownie setki milionów złotych na swoje katolskie fundacyjki. A ile przesrali z innych resortów? Pewnie tyle samo albo jeszcze więcej, porobią kontrole w tym burdelu i się dowiemy. Jeszcze jakby krytykę wygłaszało ugrupowanie, które na koncie ma jakieś pojedyncze niewielkie wpadki i udowodlili by mu jakieś większe przewały to bym zrozumiał ale do #!$%@? nędzy,
@smilealittlebit:

bo WOŚPu nie kontrolują. PiSowi imponuje putinowski model.

Gwoli ścisłości: putinowski model polega na tym, że rosyjska władza kontroluje WSZYSTKO. Tam nie ma miejsca na oddolne zbiórki czy manifestacje. Nawet na manifestacje poparcia dla władzy, co może brzmieć absurdalnie, ale tak jest. Każda taka manifestacja musi zostać zainicjowana przez władze.

Dlatego PiS to denerwuje. Oni chcieli wykorzenić z nas ten gen samoorganizacji.


Warto dodać, że w szkalowanie WOŚPu w ostatnich
@Zgrywajac_twardziela: @BiuroInterwencjiObywatelskiej ooo widzę standardowe szczucie na Kościół. Paru odklejencow miało tylko z WOŚP problem.

Wiesz czemu nie widać? Bo pomaga codziennie i nie nakleja chociaż by na każdy talerz zupy swoich nalepek.

Standardowe szczucie jak śmią pomagać więcej od WOŚP i się tym nie obnosić. Warto wspierać obie organizacje zamiast wylewać pomyje.

( ͡º ͜ʖ͡º) Ahhh ten humanizm i wyrozumiałość prawdziwego oświeceniowca xD
Dr-Livingstone - @Zgrywajac_twardziela:  @BiuroInterwencjiObywatelskiej ooo widzę sta...

źródło: 33980b

Pobierz
@Dr-Livingstone:

ooo widzę standardowe szczucie na Kościół. Paru odklejencow miało tylko z WOŚP problem.

Co najwyżej paru nieodklejeńców nie miało nic przeciwko, cała wierchuszka kościelna albo milczy albo szczuje na WOŚP taka jest oficjalna narracja tej instytucji.

Wiesz czemu nie widać? Bo pomaga codziennie i nie nakleja chociaż by na każdy talerz zupy swoich nalepek.

Poza jadłodajną dla bezdomnych, i w swoim czasie kontenerami na ciuchy nie kojarzę absolutnie niczego finansowanego
@ketiow "Zakupionym przez" ale pieniędzmi i wysiłkiem innych ludzi. Jak chcesz, to mam świetny pomysł. Kupię dla szpitala w okolicy komputer PC do obsługi tomografu, koszt to 100.000 zł, wiem bo akurat kuzyn ma na sprzedaż. Plan jest taki: masz wolną niedzielę to zabierz dzieciaki (o ile je masz) i ich kolegów ze szkoły, dam wam puszki i od 8-22 będziecie żebrać na mieście pod sklepami. Cel to co najmniej 150.000 zł.