Wpis z mikrobloga

@mpetrumnigrum jestem mechanikiem i z tymi ortodoksami to prawda XD. Wejdziesz na samolot, który przyleciał z Nowego Jorku gdzie lata dużo ortodoksów, to przed sprzątaniem naprawdę tam #!$%@? stęchlizną, co jest zabawne bo samolot posiada dobry system wentylacyjny i porządne filtry HEPA do filtracji powietrza w kabinie XD.

O syfie, który zostawiają nawet nie wspomnę. To jest dziwna kultura.
@Kam3l: 9 razy już latałem do/z miami (no prawie, bo przez florydzką pogodę lądowało się gdzie indziej xD) i nigdy nie zauważyłem różnicy względem innych lotnisk

naturalnie taka stwardessa to w takim miami 9 razy bywa w miesiącu, więc ma większą próbkę, ale tak tylko zauważam
@jampa haha faktycznie, laska jest jakąś chorą mitomanką, jeszcze tydzień temu miała 24 lata i pracowała w korpo a 2 tyg wcześniej miała 22 lata xD
ale chociaż przez chwilę pisowcy/konfiarze typu @justBrowsin i @Kam3l mieli radość że ktoś "światowy" potwierdza ich chore urojenia xD
NowyTonyHawkTylkoZeRapowy - @jampa haha faktycznie, laska jest jakąś chorą mitomanką,...

źródło: 419702577_406501351799951_8370676055459229590_n

Pobierz
@jampa haha faktycznie, laska jest jakąś chorą mitomanką, jeszcze tydzień temu miała 24 lata i pracowała w korpo a 2 tyg wcześniej miała 22 lata xD

ale chociaż przez chwilę pisowcy/konfiarze typu @justBrowsin i @Kam3l mieli radość że ktoś "światowy" potwierdza ich chore urojenia xD


@NowyTonyHawkTylkoZeRapowy: ale akurat, że żydzi to syfiarze to 100% prawda chłopie, to ci każdy potwierdzi co miał z nimi spotkanie. Oni jak mają te swoje święto,