Wpis z mikrobloga

#macbook #apple Hej, byłem użytkownikiem MacBooka M1 Pro i potrafiłem montować filmy na baterii przez 3/4 godziny, a czasem i dłużej, bateria miała 350 cykli. Teraz kupiłem używkę MacBooka M1 Max z 200 cyklami i bateria potrafi po półtorej godzinie się rozładować podczas montażu. Rozumiem, że procesor potrzebuje więc prądu, ale aż taka różnica? Może najlepszym rozwiązaniem bateria do szybkości będzie nowy M3 Pro?
  • 8
  • Odpowiedz
@kongoku: przecież z założenia mocniejszy procek więcej zrobi ale większym kosztem. Jeszcze zanim wyszły m1 miałem maca z i5 a potem z i7. Ten drugi to raczej stacjonarka i poparzone kolana. W m1 pewnie nie ma kłopotu z temperaturą ale bateria krócej potrzyma na bank. A sama bateria może być zajchana, nie wiesz jak był komp składowany, czy nie leżał długo w niskiej temperaturze albo całkiem rozładowany
Eshirael - @kongoku: przecież z założenia mocniejszy procek więcej zrobi ale większym...

źródło: 1000031788

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Eshirael nie no zdaje sobie sprawę, że ten Procek potrzebuje więcej prądu, ale nie spodziewałem się aż takich różnic. Testy na YT pokazują jakieś 10-20%
  • Odpowiedz