Wpis z mikrobloga

Ciągle myślę że mam słabą psyche, ale w sumie jaki przeciętny człowiek byłby w stawnie wytrzymać tyle lat w samotności? Normictwo dostawało załamań nerwowych bo podczas covidu musieli siedzieć w domu, a dla mnie to były dni jak każde inne. Piękne to czasy byli, normictwo mogło przekonać się na własnej skórze jak to wygodnie i fajnie jest siedzieć całymi dniami w domu i tylko użalać się na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw #depresja #samotnosc #fobiaspoleczna
Glock17 - Ciągle myślę że mam słabą psyche, ale w sumie jaki przeciętny człowiek byłb...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Glock17 adwokat diabła here, nie masz silnej psychy tylko po prostu przywykłeś, a normictwo odczuwało lęki i żal bo w odróżnieniu od przegrywa mieli CO stracić
  • Odpowiedz
@Glock17:

Normictwo dostawało załamań nerwowych bo podczas covidu musieli siedzieć w domu


Panie, nie obrażaj pan, dobre? Dokładnie podczas lokdałnów pierwszy raz popadłem w depresję, która z mniejszym lub większym natężeniem (nie ukrywając, ostatnio jest coraz gorzej) trzyma się mnie do dzisiaj i nie zapowiada się, by miała kiedykolwiek odejść, choć pierwotna przyczyna dawno minęła. Już od ponad 3 lat każdego zwolennika lokdałnów, zamykania biznesów i przymusowych szczepień z góry uznaję
  • Odpowiedz
  • 4
@Devilus: jeśli covid w jakiś sposób zmienił twoje życie to jesteś normick, nawet sam zaplusowałeś komentarz powyżej że normictwo odczuwało lęki i żal bo w odróżnieniu od przegrywa mieli co stracić xD
  • Odpowiedz