Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Od kiedy bycie singlem = posiadanie więcej pieniędzy? Nikt kogo znam w związku (nie licząc boomerów 50+) nie płaci bezsensownie za drugą osobę i każdy wydatek idzie z dwóch pensji. Pomijając najbardziej przyziemne rzeczy to przecież głupie wakacje wychodzą o wiele taniej we dwoje. Nie znam też singla który wziąłby kredyt hipoteczny. Jako singiel wcale nie mam więcej pieniędzy bo płacę więcej za: gotowanie dla siebie, mieszkanie, koszty mieszkania, paliwo, wakacje, itd.

#przegryw #singiel #single #zwiazki #relacje #pieniadze #zarobki #inflacja #blackpill #samotnosc #tfwnogf #zycie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Od kiedy bycie singlem = posiadanie więcej pi...

źródło: 3925017

Pobierz
  • 48
Ja nie chcę się z nikim kłócić ale jak mówię idź sobie to ta osoba powinna rozumieć


@Linnior88: wez się nie ośmieszaj. Nie raz widziałem jak jechałaś po wszystkich Polakach, bo są tacy źli, i brzydcy, a umawiasz się tylko z turasami.

A teraz w postach płaczesz jacy to Niemcy są nieudolni, i że chcesz wracać do Polski mieszkać (i randkować).

A jak ktoś cie skrytykował, to od razu go blokujesz.
koszty stałe związane z mieszkaniem jednak lepiej z kimś dzielić


@bukszpryt: Jasne że tak, ale nie koniecznie musi to być partnerka :) Wiązać się z kimś w myśl że będzie wygodniejsze i tańsze życie to głupota i wcale tak nie jest. Dochodzi wiele uroczystości typu urodziny jej czy rodziny i inne dodatkowe okazje to wszystko powoduje taki wzrost kosztów życia że naprawdę trzeba nie doceniać bycia singlem żeby pisać takie rzeczy
@bukszpryt: dokładnie , dużo zaburzonych jednostek nie znających słowa nie , nie zlicze ilu mnie już tu prześladowało , tutaj praktycznie normalnych facetów jest garstka resztą to strach się bać
@mirko_anonim: Właśnie dlatego zawsze istniały związki, niekoniecznie z miłości ale z pragmatyki - wychodzi taniej i szybciej. Jedna osoba może gotować to druga w tym czasie ma wolne lub robi co innego.
@G06DbT: no mnie raczej nie gryzie co mówi random z neta bo mam to gdzieś ( ͡° ͡°) nie jesteście ani moja rodzina ani bliskimi żeby sobie to brać do serca
Ja mogę dbać o to co mówi osoba którą kocham , jeśli ktoś jest mi wrogi i mnie nie lubi to lata mi koło dupy jego zdanie
@Linnior88: jak by cię nie gryzło, to byś nie kontynuowała tej konwersacji ¯\(ツ)/¯

I to nie tak że jestem ci wrogi, czy cie nie lubię. Po prostu jesteś mi obojętna.
Nie znam też singla który wziąłby kredyt hipoteczny


@mirko_anonim: To świadczy tylko o tym, że nie masz znajomych singli - albo myślisz sobie, że skoro ty jako singiel nie możesz wziąć to żaden nie może xd

Jako singiel wcale nie mam więcej pieniędzy bo płacę więcej za: gotowanie dla siebie, mieszkanie, koszty mieszkania, paliwo, wakacje, itd.


Generalnie to prawda, ale też nieprawda - często jak koleś jest lepiej sytuowany to sporo
bo jak ktoś jest #programista15k a laska pracuje w kawiarni albo jeszcze studiuje to trudno żeby miała na wypady weekendowe na Mazury czy na wycieczkę na Cypr, albo wizytę w knajpie 3 razy w tygodniu.


@Dietetyq: to raz, ze trudno znalezc sensownie zarabiajaca partnerke jesli zarabiasz te kilkanascie koła na czysto miesiecznie

a dwa to madrze tu napisal Mirek @noopek2 https://wykop.pl/wpis/74646669/obserwuj-mirkoanonim-od-kiedy-bycie-singlem-posiad#262858835 dodaj prezenty, rocznice, wyjscia do restauracji, co chwila wyjazdy i
@mirko_anonim: są kobiety rozrzutne wydając kasę na kosmetyki i są dobrze zorganizowane minimalistki, są faceci mający drogie hobby, lubiący drogie gadżety i są faceci nie ogarniający że lodówkę trzeba zapelnic zakupami bo wcześniej robiła to mama. Zależy z kim się zwiąże i która osoba przeważy że swoim stylem życia w związku.

Kwestia czy płaci facet/kobieta/oboje to jest rzecz która się ustala wg uznania (wiadomo dziecko to inna sytuacja - ale nadal