Wpis z mikrobloga

skradzione z twittera, ale to naprawde serdeczna, ciepła i pełna miłości historia na faktach. Brzydki noname zrobił filmik o sobie, że jest brzydki, a jakaś laska stwierdziła, że właściwie jest słodki. Spotkali się, a ostatecznie wzięli ślub. I co wy na to? Już miałem przekonać się co do tych wszystkich pillów, ale oto religia #blackpill #redpill właśnie legła w gruzach, a jej kapłani zostali odarci z szat. Jednak kobiety nie są złe, liczy się dla nich przede wszystkim osobowość. I jeszcze jaką ładną dziewczynę znalazł. Także mirki, nie marudzić, dość wymówek, pokażcie swoje wnętrze, bądźcie sobą, serdeczni, pełni pasji, zainteresowań, osobistego uroku, a jakaś na pewno się wami zainteresuje

Averte - skradzione z twittera, ale to naprawde serdeczna, ciepła i pełna miłości his...

źródło: gg

Pobierz
  • 19
fejk, brak info, że po ślubie otrzymała zieloną kartę i mogła bez problemu wyjechać z paragwaju


@kukold: po pierwsze z argentyny a po drugie on w swoim ostatnim filmiku tłumaczył, że ślub nie daje jej prawa do pobyty.

ale wiesz śmierdzący normiku, że ona już go kopneła w dupę i obecnie traktuje go jak śmiecia?


@czescmampytanie: jakieś źródło? ne=idawno koleś wrzucał filmik na youtube i niby wszytsko ok między nimi.
@Averte: Ale co to niby ma udowadniać? Że jeden koleś, którego film zupełnie przypadkowo i zaskakująco stał się viralem, co zaowocowało zainteresowaniem jednej czy dwóch kobiet na pewnie kilkadziesiąt tysięcy, które obejrzały materiał, ostatecznie skontaktował się z jedną z nich i coś z tego wynikło? Zajebiście, tylko takich typów jak on na Youtube są tysiące i giną w oceanie filmów, nie otrzymując nawet mikrograma uwagi, jaką został obdarzony chłopak z wpisu.
  • 0
@analboss: wyżej @elena-mary zdebunkowała to info

@Noicozezebowniemam udowadnia to, że można znaleźć babkę. I nie trzeba do tego robić filmików na youtube. Z rok temu w widziałem gościa, który wyglądał z gęby jak szczur, był po prostu brzydki, a laskę miał 3 levele powyżej swojego poziomu. Zresztą regularnie widuję pary gdzie on jest mega przeciętny albo wręcz słaby a ona znacznie powyżej jego levelu, a wg wykopu zakola to już GEJM
@Averte:
Aleś mnie uruchomił. Laska ma ewidentnie jakiś syndrom opiekunki albo dziwny fetysz na skrajnych brzydali, a nawet jeśli nie, to jest historia z pogranicza błędu przeżywalności czy może w tym wypadku nieruchalności.

Prawda jest taka że 99.9% facetów z takim ryjem nie skonczyłoby nawet z odrobiną uwagi od płci przeciwnnej, ale zawsze znajdzie się jakiś normik, który wyskakuje z taką historią i ona ma niby coś udowodnić. Na każdą taką
  • 0
@Almost_a_wizard: mógłbym się zgodzić, gdyby nie to co napisałem wyżej "Z rok temu w widziałem gościa, który wyglądał z gęby jak szczur, był po prostu brzydki, a laskę miał 3 levele powyżej swojego poziomu. Zresztą regularnie widuję pary gdzie on jest mega przeciętny albo wręcz słaby a ona znacznie powyżej jego levelu"

mieszkam też w turystycznym rejonie, latem widzę takich par zatrzęsienie

naprawdę, żyjecie w jakimś wyparciu byleby wyszło na wasze,
@Averte: Ja za to regularnie widuje pary gdzie laska jest znacznie poniżej poziomu faceta, ba sam się z jedną spotykałem tylko i wyłącznie dlatego że lepsze żałosne standardy niż bycie prawikiem do końca życia.

Co nam to udowadnia? Ludzie są różni wiadomo, blackpill to w gruncie rzeczy cope i w dużej części bzdury pisane z frustracji, ale ma też sporo racji - ludzie dobierają się blisko swojego poziomu atrakcyjności, chyba że
  • 0
@Almost_a_wizard: prawda, ludzie dobierają się generalnie podług swojego poziomu, choć niedostatki w urodzie można nadrobić wieloma cechami. Nawet patrząc na siebie, poznałem w życiu kilka lasek, szczerze to z wyglądu słabych, ale ich, jakby to ująć... charyzma, zadziwiająca pewność siebie tak podbijały ich seksapil, że wolałbym taką niż niejedną ładniejszą. Działa to w dwie strony
@Averte Trudno mieć charyzmę, pewność siebie i seksapil jeśli całe życie jesteś traktowany jak śmieć i cały świat daje ci znać że jesteś nieatrakcyjny. Mi mimo iż byłem ciekawą spełnioną osobą poprawiło się trochę dopiero gdy ktoś okazał jakieś pożądanie.

Całe te normikowe gadanie, że musisz się dobrze czuć najpierw ze samym sobą to cope. Ludzie są lustrem w którym się oglądamy i to doświadczenia z nimi często zdecydują czy w ogóle
via Android
  • 0
@Almost_a_wizard jest pełno pewnych siebie ludzi, którzy nie są ani piękni ani nie mają pozycji społecznej. Niejedna "madka", nawet bezdomni czy gość o szczurzej gębie o którym wspominałem wyżej. Z drugiej strony poznałem pełno atrakcyjnych osób niepewnych siebie i z kompleksami.

Pewność siebie, charyzma itd nie wynika z jakichś prostych generalizacji. Trzeba się juz zagłębić w życie danej osoby, ale nie znaczy to, że gdyby byli np ładniejsi to z automatu byliby
@Averte: To nie jest pewność siebie tylko zwykła arogancja, ułuda i bycie kretynem bez umiejętności samoobserwacji. Pewność siebie pochodzi z doświadczeń i tego jak cię odbiera świat, a nie tego co sam o sobie myślisz, Dlatego dużo atrakcyjnych i prawdopodobnie inteligentnych osób, które spotkałeś tak siebie odbierało, bo informacja zwrotna, którą otrzymali mówiła że tacy nie są. I tym się różnią od szczurzych pysków i madek z dziećmi, którzy po prostu