Wpis z mikrobloga

Czy pracując umysłowo macie taką „odcinkę” o jakiejś godzinie? Zauważyłam, że pracując intensywnie od 7:30 to około godziny 13-14 mam totalny zjazd i nie potrafię się już skupić. Robię jakieś krótkie przerwy, ale są dni gdzie te przerwy są turbo krótkie (toaleta, zrobienie herbaty).

#pracbaza #pracait #pytanie
  • 10
  • Odpowiedz
@AcyX: dzisiaj się zastanawiałęm nad tą problematyką ( ͡° ͜ʖ ͡°)- żadnych wniosków nie wyciągnąłem, czy śpie 9 czy 4h, zawsze 13/14 wybija na zegarku i odcinka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@AcyX: no ja tak mam np. teraz xD zaczęłam pracę o 8 i właśnie zaczęłam przeglądać wypoka, bo mój mózg to jajeczenica. czasami mi przechodzi i po 20 minutach 'gapienia się w sufit' wszystko wraca i dalej jestem aktywna, a czasami do tej 16 nie wiem co robię
  • Odpowiedz
@AcyX: no ja dzisiaj 7:15 zaczalem o 13 skonczylem myslec, poszedlem na obiad. Wrocilem o 14 i nic nie robie do konca dnia. #!$%@?, nie placa mi na tyle zeby kupic ferarri.
  • Odpowiedz
@AcyX: Raczej nie. Szczególnie w zimie wolno się do czegokolwiek zabieram. W pracy pojawiam się na lunch o 13. Potem z 2-3 godzinki pracy, trening, zakupy i z powrotem praca już z domu jakoś 22-3. O 3 patrzę na zegarek i widzę że pora spać ale nie czuję zmęczenia. Jak mam jakiś fajny projekt (własny albo studia, bez przesady z pracą) do zrobienia do zdarzało mi się np. do 9 siedzieć
  • Odpowiedz