Wpis z mikrobloga

@Pulchra_feles: @Kagernak też mam nadzieje, że Hołownia zostanie prezydentem, w kampanii minionej miał kilka wtop jak ta z gotówką, ale damn, nadal uważam go za milion razy lepszego od Trzaskowskiego, Trzaskowski to dla mnie taki produkt polityczny i trochę uosabia w moim odczuciu taki stereotyp cwaniaka warszawiaka, co się musi lansować chociażby lecąc na szczyt do Dubaju itd.
  • Odpowiedz
@MatPL1122: a więc tak działa umysł wyborcy, ból dupy o Dubaj. Musisz wiedzieć, że w XXI wieku byle Polaka stać na to, żeby pojechać do Dubaju i to nawet częściej niż raz do roku. Taki lans...
  • Odpowiedz
@Kagernak: pomyśleć że wykopki Dudą tak samo się zachwycali, no cóż pora zrobić sceenshota ( ͡° ͜ʖ ͡°) szkoda że nie da się przeglądać archiwum tagów sprzed 8 lat
  • Odpowiedz
@MatPL1122: dla mnie problemem Trzaskowskiego jest to, że jest prezydentem Warszawy. Niech sobie nim będzie, ale Polska to coś więcej niż stolica. Dla mnie jego potencjalne zwycięstwo to dalsza promocja centralizacji i marginalizacja Polski powiatowej, prezydent powinien zbierać wcześniej kapitał polityczny jako poseł, senator a nie samorządowiec najbardziej uprzywilejowanego w kraju miasta.
  • Odpowiedz