Wpis z mikrobloga

EDIT jednak oba ugrupowania po głębszych przemyśleniach NIE pójda niestety raczej na pewno na wcześniejszej wybory

chociaż niby na to grają :-( gratuluję czeka ten kraj totalny koszmar jak w 2010 roku albo gorzej :-( ( ͡ ͜ʖ ͡)

Nie pójda na wczesniejsze wybory z prostej i prozaicznej przyczyny, kalendarz.. o ile samorządowe nie mają wpływu
ale europejskie już tak, można pozbyć się niewygodnych posłów

a przecież przy wcześniejszych wyborach nikt w obu partyjkach dominujących NIE pójdzie na wcześniejsze..
raz pozycja na liscie niewiadomo, dwa różnice w sondażach, trzy nawet jak to przejdzie metoda podziału mandatów.. itd

Jakby obaj wodzowie na to poszli to przeraża ich nie partia przeciwna, ale prawie pewny wewnętrzny podział odpływy itd

w PO do koalicjantów, w Pis na wewnętrzne ugrupowania

A tak wyślą dyplomatycznie niepokornych czy wątpliwych bądz na listy do eurowyborów lub samorządów wojewódzkich
po co ryzykować

a potem prezydenckie i jakoś się pokręci

ZOSTAJE, skoro u siebie się tego nie przeszkoczy walka na taki podział u konkurenta plus w PO przekupywanie posłów do odrzucenia weta prezydenta zdaje się dwadzieścia parę głosów więcej..

stąd nawalanie PO na siłę, może ktoś puści zwieracze, moze kogoś zaszantażują bo ma kredyt, czy coś.. mają te 1,5 roku spokojnie..

zaś pis cementowanie jeszcze bardziej marszami, protestami i szukanie ewentualnych zdjaców zanim przejdą na druga stronę, wysłanie ich do samorządu czy parlamentu europejskiego

bardzo zły scenariusz dla wszystkich, gorzej niż w 2010 r.
wtedy może aż taka skala korupcji, podziału była w służbie zdrowia, teraz sądownictwo i inne

koszmar, sobie wybraliście to macie, a przez 1,5 roku PO nic poważniejszego nie zrobi obok tego wyżej

#polityka #bekazpisu #polska
#wybory
  • 3
@WieszakKrzak: bo nie jestem, a kto mówi chyba tacy jak tutaj? ale jak prawie kazdy byłem przeciw PO i to głównie w samorządzie bo z nimi nie da się wytrzymać, patodeweloperka, brak parkignów, opłaty za wszystko na maksa itd kazdy kto ma z tym do czynienia to wie..

pomijając to wszystko osoby które myślały że po wyborach będzie fajnie były w strasznym błędzie i to z kazdej strony..

nie wiem czy