Wpis z mikrobloga

Tracę nadzieję na lepszą Polskę i jest mi przykro. Albo warcholy z PiSu, których trzeba siłą od koryta odrywać, albo PO, które w 2 miesiące robi kampanię anty-CPK, zaczyna uwalanie elektrowni atomowej i wprowadzi nam zaraz kary za mówienie, że są tylko 2 płcie.

I nie, żeby #konfederacja czy #holownia były alternatywami, bo nie są. Fajnie to rozgrywają, ludzie usatysfakjonowani orką PiSu wybaczają więcej.

Pierwszy raz jasno widzę, że #polska to nie jest kraj dla moich dzieci. Sam jakoś sobie poradzę, ale przyszłość nie widzi mi się w kolorowych barwach.

#sejm #polityka #bekazlewactwa #bekazpisu
SRzeyamlon - Tracę nadzieję na lepszą Polskę i jest mi przykro. Albo warcholy z PiSu,...

źródło: lg

Pobierz
  • 8
@SRzeyamlon a który to kraj dla twoich dzieci? Oczywiście mam nadzieję że jakiś na wschodzie bo praktycznie wszystkie na zachodzie mają prawa które nie pozwalają na szerzenie nienawiści i to znacznie bardziej hardkorowe niż pierwszy projekt lewicy odrzucony przez samą Lewice.

Proponuję ci np. Rosję albo Białoruś, świetnie sobie poradzisz Michałku, dzieci jak dorosną też pewnie będą dumne z takiego ojca który wyrwał ich że złego lewackiego świata i zaprowadził ku konserwatywnym
Proponuję ci np. Rosję albo Białoruś


@Njal: Ludziom od tej wojny łeb sprało i wszędzie widzą onuce. "Nie popierasz mojego sposobu myślenia? Pewnie popierasz Rosje"... Tak, fantastyczny pomysł.

W kraju z naszą demografią, dojeżdżaną klasą średnią i młodymi, przy osłabianiu możliwych przewag konkurencyjnych trudno widzieć wielką przyszłość. O ile są kraje, które muszą się ogarnąć i mają ku temu potencjał (USA, Francja wbrew pozorom ogromny). Takie, gdzie gospodarczo trzeba być na
@SRzeyamlon Szwajcaria? Chłopie, jak ty nie ogarniasz reguł w Polsce to mocno byś się zdziwił jak wygląda przestrzeganie prawa właśnie tam. Miesiąca byś nie wytrzymał z twoim podejściem.

P.S. w Danii i Szwajcarii takie prawo o mowie nienawiści jest od wielu lat.