Wpis z mikrobloga

Coraz gorzej ze mną mordki. Jakoś mi się nie chce spotykać z kobietami od jakiegoś czasu. Powodzenie duże, ale straciłem zapał. Wolę sobie pograć na gitarze albo porobić coś przy firmie albo pouczyć w tym czasie języka. Mam już sytuacje, że panna sama mnie wyrywa i chce gdzieś iść, a ja przeciągam bo nie mam ochoty. Teraz mam na talerzu 20 latkę z idealnym ciałem, która sama do mnie zagadała na IG i obiecałem jej że po sylwestrze gdzieś pójdziemy na drinki. Jest 17.01. Jednocześnie w Krk czeka na mnie inna młoda panna, która specjalnie w grudniu kupiła nową bieliznę z Intimissimi, bo to taki rodzaj FWB z nią. Od listopada się jednak nie spotkaliśmy, bo stwierdziłem, że w sumie jechać kawałek drogi trzeba, zimno jest a dla chwili uniesienia to nie warto, lepiej sobie gierkę odpalę.

Sprawdzałem testosteron - wszystko w normie, wszystko ideolo. Chodzę na siłownię, rozwijam się, ostatnio uczę się hiszpańskiego. Kasy mam sporo. Nie wiem co się stało, jeszcze 5 lat wstecz i bym leciał z wywieszonym jęzorem na każdą okazję.

Jakoś mnie nuży to wszystko. Może czas wyjechać na dłuższy czas za granicę, zmienić otoczenie?

#redpill #zwiazki #seks #testosteron
  • 12
  • 6
@kidi1: bardziej mam poczucie jakiejś rosnącej niesprawiedliwości w społeczeństwie między kobietami a mężczyznami. Wiek emerytalny, pobór do wojska w razie wojny, ostatnia afera dyskryminacji mężczyzn w PKP Intercity. Jednocześnie kobiety bezdzietne nadal czerpią garściami z przywilejów, które kobiety otrzymały z powodu tego że rodziły dzieci. A dziś gdy by wybuchła wojna, to ja idę w kamasze, a taka Julka bezdzietna, która z punktu prawnego jest takim samym obywatelem jak ja -
Widząc tą rosnącą niesprawiedliwość jakoś mi się nie chce wykazywać inicjatywy. Wolałbym chyba mniej wiedzieć i widzieć, lepiej bym spał i więcej pewnie ruchał. A tak - powoduje to we mnie jakąś niechęć do brania udziału w tej grze godowej.


@Reiden: no to nie bierz, na szczęście, póki co, nie ma obowiązku posiadania bachorów. Graj na gitarze, poczytaj jakąś książkę, nie ma w tym nic złego.
  • 1
Przecież ty też miałeś #!$%@?, a twoi rowieśnicy gniją w piachu. Ze swojego powodu również czułeś niesmak?


@bigos555: sugerujesz że moim mentalnym obowiązkiem jest obrona cudzego kraju jakim jest Ukraina, bo nie rozumiem? Czyli powinienem czuć się źle z tym, że nie wziąłem karabinu i nie pojechałem na Ukrainę strzelać się z ruskimi? Co mi do Ukrainy, nigdy tam nawet nie byłem. To te Julki powinny czuć niesmak, że zostawiły swoich
moim mentalnym obowiązkiem


@Reiden: Co to za językowa pokraka? Czym ma być "mentalny obowiązek"? To ty rozdajesz obowiązki.

cudzego kraju


@Reiden: Nie kraju, tylko państwa. I jest tak samo "twoje" jak każde inne. To nie państwo należy do ciebie, tylko ty do państwa. To ono może zrobić z tobą wszystko a nie ty z nim.

że nie wziąłem karabinu i nie pojechałem na Ukrainę strzelać się z ruskimi?


@Reiden:
  • 1
Co to za językowa pokraka? Czym ma być "mentalny obowiązek"? To ty rozdajesz obowiązki.


@bigos555: Taka sama pokraka jak próby Twoich fikołów i tanie manipulacje, próbujące wywołać poczucie winy.

Nie kraju, tylko państwa. I jest tak samo "twoje" jak każde inne. To nie państwo należy do ciebie, tylko ty do państwa. To ono może zrobić z tobą wszystko a nie ty z nim.


@bigos555: Sam sobie zaprzeczyłeś powyżej.

Ale giną
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@bigos555:

ja tylko obnarzam


a ja Cię mam uczyć ortografii? Obnażasz czy obnaRZasz?

Twoi rowieśnicy są na całym świecie. No naprawdę mam cię uczyć podstawowych pojęć językowych? Tam są twoi rowieśnicy, bo rowieśnik to ktoś w twoim wieku. Ja #!$%@?.


Moi rówieśnicy w perspektywie tematu o którym rozmawiamy są dla mnie osobami w moim wieku, mieszkającymi w tym samym kraju. Oczywiste.

One też nie mirszkają. Zostawiłeś ich samych z walką w
mam uczyć


@Reiden: Nie rozśmieszaj mnie.

mieszkającymi w tym samym kraju.


@Reiden: Bo tak sobie powiedziałeś. Albo napisz, że są tylko w Gliwicach. A moi są tylko w Gwatemali. A co się będę. A tak naprawdę są na całym świecie. To, których ty masz w dupie, to tylko twoja sprawa i twojego sumienia.

miały przez lata jakieś przywileje


@Reiden: Żyjesz w jakiś realiach, nie masz wyboru, musisz płacic za