Wpis z mikrobloga

@TouchMTraLaLa: @jankes83 chamstwo, brak odpowiedniego wykształcenia - nie umie zdawać pytań na komisji, brak odpowiedniego doświadczenia zawodowego - głównie jej kariera zawodowa to szeroko rozumiany aktywizm (za wikipedia: Ukończyła zarządzanie i marketing na Uniwersytecie Szczecińskim (licencjat w 2001, magisterium w 2003[3]). Na tej samej uczelni przez kilka lat studiowała też filozofię[4][5]. W 2019 ukończyła 27. edycję Szkoły Liderów Politycznych[6][7]. Prowadziła sklep z odzieżą używaną oraz agencję nieruchomości, była też zatrudniona w
@niezdiagnozowany: Ale ja nie prosiłem o przeklejkę z wikipedii.

chamstwo


To jest twoja opinia, a nie cecha.

brak odpowiedniego wykształcenia


Po czym za chwilę wklejasz informację o kilku szkołach, które ukończyła. W tym Szkołę Liderów Politycznych.

brak odpowiedniego doświadczenia zawodowego


I wklejasz:

W 2015 należała do założycieli Komitetu Obrony Demokracji[9]. Pełniła funkcję koordynatorki regionalnej, a następnie przewodniczącej regionu KOD w Szczecinie[4][9]. Stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób działających w
@jankes83:

Ale ja nie prosiłem o przeklejkę z wikipedii.


Prosiles o podanie cech, podalem je, wskazując źródło niektorych z nich.

To jest twoja opinia, a nie cecha.


W takim razie o kazdej cesze mozna powiedziec, ze to jest opinia.

Po czym za chwilę wklejasz informację o kilku szkołach, które ukończyła. W tym Szkołę Liderów Politycznych.


tak jak mówiłem podalem cechy, a niektore rozwinalem o źródła, na podstawie czego tak sądzę.

Straszne